Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T20:35:20+01:00
Czym jest miłość dla gimnazjalisty ?
ja osobiście mysle że w tak młodym wielu miłość nie może występować jest to zazwyczaj zauroczenie drugą osoba , którą bardzo wielbimy .
1 5 1
2010-03-08T20:38:22+01:00
.miłość istnieje... przecież każdy "coś" kiedyś do kogoś czuł... czy to w przedszkolu, podstawówce... motyle w brzuchu... to nie moc skupienia sie na jakiejkolwiek czynności... myslenie cały czas o jednej osobie... miłość istnieje... nie ma życia bez miłości, tęsknoty, zazdrości... to właśnie to jest całym naszym życiem... jak miło jest spojrzeć na ukochaną osobą... przytulić się do niej.. wyszeptać te magoczne słowa "kocham cię" dzięki którym zmienia się cały świat... ja też kochałam, kocham i będę kochać.. cały czas tę samą osobę.. bo wiem, ze jest to prawdziwa miłość... taka na całe życie... wierze teraz tylko w to, że On to zrozumie... MIŁOŚĆ- dwa słowa które tak bardzo bolą i tak dużo dają...

milosc medyczna -Zdolność kochania samych siebie wraz ze zdolnością kochania życia, pełne zaakcentowanie faktu, iż nie trwa ono wiecznie, umożliwia nam poprawienie jego jakości. Moim zadaniem jako chirurga jest przedłużenie ludziom czasu, w którym mogą się leczyć sami. Staram się im pomóc wyzdrowieć, a jednocześnie zrozumieć dlaczego zachorowali. Wtedy mogą przystąpić do prawdziwego leczenia, a nie tylko do zwalczania konkretnej choroby.
1 5 1