Odpowiedzi

2010-03-09T14:08:27+01:00
Drodzy zebrani! Balladyna jest winna! Jest osobą która powinna zostać skazana na dożywocie! Najpierw zabiła siostrę. Po co to zrobiła? Bo wiedziała że Alina zdobędzie Kirkora! Jest zabójczynią! Wyparła się własnej, rodzonej matki! Przez nią umarła ona w bólach! Była torturowana! Wydaje mi się że to Balladyna tak powinna skończyć! Chciała zdobyć tak wiele przez zabijanie biednych ludzi! Nie nadaje się ona do trzymania na wolności!!! Balladyna jest winna! Nic tego nie usprawiedliwi!


Mam nadzieję że pomogłam ;):**
Liczę na naj :)
Pozdrawiam ;):*
9 2 9
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T14:09:33+01:00
Przemówienie oskarżające Balladynę


Witam Szanowny Wysoki Sąd, Drogą Obronę oraz oskarżoną. Jesteśmy tutaj po to, aby osądzić Balladynę. Ja, prokurator mam obowiązek udowodnić wszystkim zgromadzonym, że ta kobieta jest winna zarzucanych jej czynów. Zamierzam też ubiegać się o jak najwyższą karę dla niej.Zacznę od początku.
Stoi przed nami Balladyna, siostra nie żyjącej Aliny. By zostać żoną Kirkora zabiła z zimną krwią własną siostrę. Gdy powiedziała to Pustelnikowi, ten zaproponował jej pomoc, aby ożywić Alinę. Oskarżona nawet nie zastanowiła się nad tą propozycją i odtrąciła Spowiednika. Dowodem siostrobójstwa może być znamię na czole ukrytym przez czarną opaskę.
Pierwszym świadkiem tej zbrodni był, Grabiec, lecz twierdzi on, że w tym czasie był zamieniony w wierzbę. Należy wspomnieć, iż Balladyna, gdy została żoną Kirkora wyrzekła się swojego pochodzenia, oraz wygnała swoją matkę z zamku. Zachowanie nie powinno zostać ukarane?.
Niestety,ale to dopiero początek jej okrutnych zbrodni. Bycie żoną Kirkora to dla niej za mało, chciała również zostać królową. Aby osiągnąć cel zabija męża. Nie można też zapomnieć, że zabiła, Gralona, gdy ten zaczął się domyślać wszystkiego. Pustelnik został powieszony dość w nietypowych okolicznościach. Po czasie okazało się,że była w to zamieszana Balladyna!
Czy dopuszczalne jest,by morderczyni żyła na wolności?... Następnie jako świadka prosimy Filona, który przyniósł jako dowód winny nóż i dzbanek malin. Ale czy można wierzyć świadkowi? Przecież on był zakochany do szaleństwa w Alinie.
Na pytanie postawione przeze mnie na początku można odpowiedzieć, że ona jest winna. Wolałabym się mylić, ale niestety, moje argumenty mówią same za siebie. To ciężkie oskarżenia, przykro mi, ale są prawdziwe.
13 4 13