Odpowiedzi

2009-10-22T18:39:18+02:00
Wady niesmialosci :
osoba niesmiala czesto sie krepuje,, jest malo mowna , nie radzi sobie w trudnych sytuacjach ,nie umie sie komunoikowac z innymi ludzmi
niesmialosc mozna pokonac tylko w jeden sposób trzeba duzo cwiczyc nad swoja osobowoscia i trzeba duzo mowic i przelamywac trudne bariery ktore mamy na swojej drodze
2009-10-22T18:41:18+02:00
Nieśmiałość-jest to sprawa trudna dotyka wielu osób wszczególności osób skrzywdzonych przez los lub którym życie dało w kość lecz niekoniecznie nieśmiałość przychodzi sama od siebie.Tacy poprostu jesteśmy.Zamknięte w sobie osoby bojące się wyzwań przygód-takie właśnie są osoby nieśmiałe.Czasami jest to nasza wina lecz przeważnie ejst to zrządzenie losu.Wadami nieśmiałości może być to że nie możemy odnaleźć się w danej sytuacji innej niż byśmy chcieli,jest nam trudno bardziej się stresujemy boimi się nowych wyzwań-to właśnie są najtrudniejsze wady.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-22T18:42:22+02:00
Nieśmiałość - nieśmiałość najlepiej 'leczyć' krok po kroku. Należy zdobywać się na większą odwagę, nie wstydzić się rozmawiać z innymi osobami. Najlepiej jest się wymieniać swoimi zdaniami na dany temat, a później pójdzie już z górki.


Upartość - upartość to dość ciężka wada. Zawsze upieramy się przy swoim i nie dajemy innym dojść do racji. Najlepiej jest pogodzić się z tym, że inni też mogą mieć rację, a nie tylko my. Trzeba być wyrozumiałym w sprawach.


Lenistwo - prawie każdy z nas jest leniwy. Powinniśmy przezwyciężyć tą wadę. Należy częściej robić różne rzeczy, a wada ta 'zniknie' zanim się obejrzymy.