Mam prośbę! Mam napisać list do np. dyrektora np. w sprawie zorganizowania jakiś zawodów. Tylko nie wiem jak to rozmieścić wszystko na kartce A4. Może ktoś mi pomoże np. napisze i wyśle jakoś zdjęcie. Albo po prostu napisze w odpowiedzi w takiej formie jaka ma być. nie chodzi mi o treść.

2

Odpowiedzi

2010-03-09T15:10:42+01:00
Kraków09.03.10r.
Drogi panie dyrektorze!
Na początku listu...
Otóż piszę w takiej sprawie...
Mam nadzieję,ze pomysł się panu podoba...
Kamila Nowak

:)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T15:17:01+01:00
Mam przykładowy list który kiedyś pisałam..

Katowice, 09.03.2010 r.

6. Drużyna Harcerska ZHP
im. Janusza Korczaka
przy III Liceum Ogólnokształcącym
w Katowicach
ul. II Pułku Lotniczego 17

Sz. Pan
Jacek Karczewski
Prezes Zarządu
EMI, Spółki z o.o.
w miejscu

Szanowny Panie Prezesie,
uprzejmie proszę w imieniu całej naszej drużyny o dofinansowanie wędrownego letniego obozu, który organizujemy w lipcu tego roku na wybrzeżu Bałtyku. Będziemy za każdą kwotę, ponieważ około jednej trzeciej harcerzy z naszej szkoły nie może pokryć całości kosztów uczestnictwa w obozie, które wynoszą prawie 850 złotych.
Zbierając makulaturę i prowadząc inne akcje, sami zgromadziliśmy pewne środki przeznaczone na akcję letnią, ale wciąż są to fundusze niewystarczające - stąd nasza prośba do Pana Prezesa. Ponieważ już wielokrotnie przekonaliśmy się o życzliwości Zarządu EMI wobec naszych potrzeb, mamy nadzieje, że i tym razem Wasza Firma nie odmówi nam wsparcia.
Chcąc chociaż częściowo odwdzięczyć się za wspomniane dofinansowanie, deklarujemy naszą pomoc w tych działaniach EMI, w których możemy być przydatni, np. kolportując materiały reklamowe związane z Waszymi produktami.

Pozostaję z nadzieją, że dzięki Waszemu dofinansowaniu koledzy z mniej zamożnych rodzin będą mogli wyjechać z nami na obóz.

Łączę wyrazy szacunku

Krzysztof Palikont
- drużynowy