Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-22T19:05:10+02:00
Pokój-miejsce w którym spędzam wiele wolnego czasu, więc powinien wyglądać tak, abyśmy czuli się w nim jak najlepiej.
Czy ja czuję się dobrze w moim pokoju? Oczywiście że tak.
Z całą pewnością każdy jest ciekawy jak wygląda mój pokój, mój idealny lecz nie wyrafinowany pokoik.

A więc tak: Mój nie zbyt wielki pokój jest pomalowany w kilku odcieniach żółci, dlaczego akurat tego koloru? Żółty dodaje światła i blasku nie zależnie od panującej pogody za oknem za czym stoi mój prawie ciągle nie znikający uśmiech.
Aby nie przysłaniać świata zdecydowałam się na skromne małe, śnieżnobiałe firaneczki, a funkcję kiedyś popularnych zasłon pełnią funkcjonalne rolety, które zasuwam tylko i wyłącznie na noc zasłaniając się od wścibskich przechodniów i sąsiadów.
Jak w każdy w swoim pokoju, posiadam łózko, nie jest ono zbyt wielkie ponieważ wielkość pokoju mi na to nie pozwala, lecz jest tylko moje, pościelone w sposób jaki ja najbardziej lubię- jest to miejsce wypoczynku oraz genialnych pomysłów.
Nie może zabraknąć mięciutkiego fotela w rogu przy którym stoi miniaturowa ława, wciąż dźwigająca ciężary moich przedmiotowych książek oraz tych dających mi chwilę zapomnienia.
Pokój posiada kilka sposobów oświetlenia, mianowicie: żyrandol, kinkiet, lampka nocna, lampa narożna z ogromnym abażurem dzięki czemu w zależności od potrzeb i nastroju mogę dostarczyć odpowiednią ilość swiatła.
Mój mały świat uzupełnia dość spory dywan, dający możliwość swobodnego leżakowania na podłodze oraz "optycznego" ciepła pomieszczenia.
Mój pokój kryje jeszcze wiele tajemniczych przedmiotów, które mogłabym wymieniać bardzo długo, lecz tego nie zrobię bo najcudowniejsze w tym pomieszczeniu jest to że jest ono baardzo tajemnicze.
2009-10-22T19:08:49+02:00
Mój pokój jest dość duży.znajdują się w nim telewizor komputer
łóżko komoda i okno.lubię mój pokój.znajdują się w nim rozmaite plakaty i jest tam lekki bałagan.jest także czerwony dywan zajmujący jedną szesnastą pokoju.mam tam biurko na którym odrabiam lekcje i gram na komputerze.tam śpię i robię dużo rzeczy.to chyba wystarczy nie?