Odpowiedzi

2010-03-09T16:51:35+01:00
Ten chłopiec jest osobą bardzo wrażliwą.Kiedy dowiedział się, że Marian i Julek nie odnaleźli jego wuja rozpłakał się.Posiadał honor, który nie zawsze był dla niego dobrą cechą.Nie chciał poprosić o pomoc innych, ani przyznać się, że jest głodny.Wykazał się też odwagą.Kiedy dziecko było w śmiertelnym nie bezpieczeństwie.On nie zważał na swoje bezpieczeństwo.Żucił się w pogoń za wozem i uratował małego chłopca.Potrafił docenić kogoś za jego życzliwość i dyskrecję.Tą osobą była Ula, w której Zenek zakochał się.Był też trochę nie odpowiedzialny namawiając swoich towarzyszy do kradzieży jabłek oraz kiedy sam zabrał przekupce 50 złotych.
Wyglądem wyróżniał się.Kiedy trafił na wyspę wyglądał jak włóczęga.Miał brudne i dziurawe ubranie.Na jego głowie widniały kruczo czarne włosy.

Liczę na najlepszą :-)))
1 2 1
2010-03-09T16:51:55+01:00
Zenek Wójcik ma 15 lat , ma on ojca pijaka który się nim nie interesuje , a jego matka umarła . Tytułowy obcy pojawił się na wyspie z obolałą nogą . Poznał czwórke przyjaciół . Był dobry , ale kradł bo tak było mu napoczątku pisane , ale zmieniła go miłość do Uli . Szukał swojego wujka, i w tym pomogli mu jego przyjaciele . ` obcy ` zaczał o siebie dbać ze względu na Ule .
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T16:52:12+01:00
Bohater główny półsierota , ojciec alkocholik nie zajmuje się chłopcem uciekł z domu aby odnależć wujka.
Wysoki, szczupły, wysportowana sylwetka, ciemne włosy , szara cera świadcząca o wyczerpaniu i długiej podróży , ubrany w zniszczoną kurtkę i ciemnymi spodniami.
Dzielny, odważny, miał dobre serce, lubił przyrode, była radosny , skryty , nieufny , zamknięty w sobie , tajemniczo czujny, wytrwały , z Ulą wiąże go młodzieńcza miłość .
Zenek to wrażliwy spragniony przyjażni chłopiec. Po wpływem Uli odzyskał zaufanie do ludzi , zrozumiał ze kradziez i oszustwo to poważne przeiwienie . Dzięki szlachetności naprawił swoje błędy

Miałam na komputerze tą charakterystyke . W styczni miałam tą lekturę . Jest Ok
1 3 1