Odpowiedzi

2010-03-09T17:03:29+01:00
Chodzi tu o to ze masz napisac np jak .dziewczyna zakochala sie w chlopaku a on nic do niej nie czul ,byl z inna ......ona dluzej nie mogla juz wytrzymac ze on jej nie umial pochoc....i tak mijaly tygodnie,dziewczyna postanowila juz dalej nie walczyc poddala sie...postanowila tylko powiedziec chlopakowi jak bardzo go kocha ,chciala zeby o tym wiedzial,pobiegla do niego trzaskajac drzwiami .zapukala otworzyl on zobatrzyl jej blada twarzyczke zalana lzami ,powiedziala mu tylko ze bardzo go kocha i pocalowala delikatnie w usta i uciekla.chlopak byl w szoku ,dopiero teraz zrozumial ze on tez ja kocha ,ze byl strasznie glupi nie dostrzegajac tego wszczesniej...postanowil pobiec za nia i powiedziec ze on tez ja kocha biegna tylko kawalek ,gdy nagle uslyszal straszny chuk podszedl i zobatrzyl ja lezaca na ulicy...wziol ja w ramiona i powiedzial ze tez ja kocha lecz bylo juz za puzno dziewczyna konczyla swoje zycie ....powiedziala tylko KOCHAM CIE i jej serce przestalo bic,lecz umarla z usmiechem na ustach bo byla przy swoim ukochanym...
4 5 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T17:57:34+01:00
Niefortunna miłośc, tzn. iłość nieszczęśliwa.

Kawałek napiszę bo nie mam czasu .. ;DD

........ - tu wstaw imię

Gdy ....... poznała ........ nigdy nie myślała że tak właśnie się to skończy. Zawsze był opiekuńczy, wrażliwy, sympatyczny.
Kiedy ...... spojrzała na zegarek, była przerażona. Spóźni się do szkoły! A pierwsza była dziś matematyka. ..... nie znosiła matematyki. Szybko ubrała się, zjadła coś w biegu i pobiegła na lekcje. Zdyszana, wpadła do klasy i zajęła swoje miejsce. Pani spojrzała na nią i powiedziała że dziś na drugiej lekcji przyjdzie do nich nowy kolega. Ma na imię ........ Od razu zapanowało poruszenie w klasie. Pani ze spokojem wzięła dziennik i z całej siły uderzyła w biurko. Wszyscy natychmiast przestali rozmawiać. Oznaczało to że niestety, musimy zacząć sprawdzać pracę domową.
Na drugiej lekcji jakim był angielski, wszyscy nerwowo podrygiwali na krzesłach.
Wreszcie, wszedł do klasy. Gdy ...... go zobaczyła serce zaczęło bić jej mocniej. Był piękny. Miał zielone oczy i kasztanowe włosy. ........ była nim zachwycona. A on siadł właśnie koło niej!Uśmiechął się delikatnie i usiadł.Po kilku dniach i na tej samej lekcji .... stwierdziła że zacznie z nim rozmawiać. ....... miała nadzieję że z nim porozmawia, lecz wyrwała kartkę z zeszytu i zaczęła pisać.

Hej :D Mam na imię ........ A Ty??

..... dobrze wiedziała że nazywa się ..... ale nie miała o co się spytać.

Jestem ........ :)
Aha. A skąd sie przeprowadziłeś??
Z ......... . Aaaa... Mogę Ci coś wyjawić??
Oczywiście że możesz.
Masz piękne oczy.

Od razu spiekłam raka. Nie uszło to uwadze ...... i zaśmiał się bezgłośnie.

Taaak... Dzięki.
Ślicznie się rumienisz.
Dzięki.
Nie ma za co. A wiesz że nigdy nie miałem dziewczyny??

Co on sobie myślał??!! Ale był taki przystojny......

Hmmm... No to tak samo jak ja.
Może chciałabyś ze mną chodzić?

oops...

No... Dobrze...

A tego nikt nie przewidział. ....... schylił się delikatnie i pocałował ją w policzek. ......... zrobiła się czerwona i zasłoniła głowę włosami. Co on sobie wyobrażał??!!

Resztę wymyśl sama :))
4 5 4