Bardzo prosze aby mi to ktoś przetłumaczył. Bardzo lubię swój pokój, ponieważ jest bardzo przytulny . Jest na pierwszym pietrze.
Po wejściu do środka na pierwszym planie widać biurko z komputerem . Obok biurka jest wygodny fotel . Na prawo jest łóżko . Po lewej stronie stoi regał z książkami. Mam wspaniały widok na drzewa w sadzie i rzekę przez okno. Rano do pokoju wpadają promienie słoneczne i cały pokój się rozjaśnia. W moim pokoju odrabiam lekcje i uczę się , a w wolnych chwilach serfuje po internecie , słucham muzyki lub gram w różne gry . W zimie czasami jest trochę zimno , więc włączam piecyk.
Mój pokój nie jest duży ale nie zamieniłbym go na żaden inny.

1

Odpowiedzi

2010-03-09T17:12:09+01:00
. I really like your room because it is very cozy. Is on the first floor.
After entering the plant in the foreground can be seen from the computer desk. Beside the desk is a comfortable armchair. On the right is the bed. On the left is shelf of books. I have a wonderful view of the trees in the orchard and the river through the window. Morning to the room and caught the sun lighting up the whole room. In my room, do writing lessons, and learn, and in his free time surfing the web, listen to music or play different games. In winter it is sometimes a little cold, so turn on a stove.
My room is not big but not swap him for any other.
1 4 1