Odpowiedzi

2010-03-09T17:24:42+01:00
Człowieku? wiesz cy robisz? przecieżmożesz sie zabic! to uzależnia, a jak długo nie bierzesz to wiesz co sie z człowiekiem dziej? mozesz zrobić sobie nie tylko krzywde, ale także i innym. narkotyki wyniszczają twój organizm. długo tak nie pociągniesz. gdy sie uzależnisz masz tylko dwa wyścia: albo umrzeć, albo bardzo cieżko pracować aby wyjść z tego, jednak i tak może ci sie nie powieść. więc sie zastanów, czy nie lepiej przestać braćza nim będzie za późno
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T17:33:10+01:00
Damian, mam do ciebie małą prośbę. Za pewne nie zdajesz sobie sprawy z tego co robisz, ale nie obraź się, bo chciałbym ci udzielić kilka rad. Przede wszystkim chciałbym cię prosić, abyś przestał brać już te narkotyki, gdyż zatruwasz sobie organizm. Jesteś moim dobrym kolegą z klasy i nie mogę patrzeć jak sobie szkodzisz. Czy ty wiesz o tym, że łykając te proszki z dnia na dzień twoje kości słabną. Zastanów się jaką krzywdę wyrządzasz swojej rodzinie, która na pewno cię kocha. Skracasz sobie w ten sposób życie, jeżeli przedawkujesz może to doprowadzić do twojej śmierci. Zastanów się dobrze póki jesteś młody i jeszcze się uzależniłeś. Bardzo cię proszę, zastanów się dobrze. Mam nadzieję, że rozważysz to co ci powiedziałem i podejmiesz właściwą decyzję.

mam nadzieję, że moja odpowiedź się przyda - pozdrawiam
2010-03-09T17:39:30+01:00
Słuchaj... Musimy porozmawiać! Wiesz człowieku jak sobie niszczysz życie? Narkotyki zniewalają i prowadzą do wielkich tragedii życiowych. Jeżeli się teraz uzależnisz będzie po tobie. Jest to bardzo złe. Pomyśl sobie że w przyszłości będziesz chciał założyć rodzinę a całe pieniądze które będziesz zarabiał będziesz musiał wydawać na narkotyki.! Nie to że nigdy nie będziesz miał pieniędzy to jeszcze szybciej umrzesz. A co jeśli znajdziesz sobie dziewczynę która Cię będzie bardzo kochała i nagle Ci przyjdzie umierać przez narkotyki?! Wiesz jaki jej ból sprawisz? Nie mówiąc już o sobie? Bardzo Cię proszę! Przestań nadużywać narkotyków! Bogu wcale się to nie podoba. Myślę że powinieneś to przemyśleć.


Mam nadzieję że takie przemówienie by dotarło do człowieka ;D hehe
Liczę na najlepszą ;****
Pozdrawiam :):-**