Odpowiedzi

2010-03-09T17:45:16+01:00
...................., 09.03.2010r.
Droga ...........!

Chciałabym Ci opowiedzieć o obchodach Święta Czekolady w naszej miejscowości.

W dzień poprzedzający tą uroczystość nie mogłam usiedzieć na miejscu. Byłam strasznie ciekawa tego, jak będzie ona wyglądać. W końcu nadszedł dzień imprezy. O 13⁰⁰ wyszliśmy z rodziną do szkoły, bo w niej miało odbyć się święto. Po dwudziestu minutach byliśmy na miejscu. W sali gimnastycznej zebrało się bardzo dużo ludzi. Po pewnym czasie pan dyrektor opowiedział nam o historii Święta Czekolady. Poinformował nas także o atrakcjach, które czekały na gości. Po tej przemowie wszyscy obecni wyszli na boisko. Czekały tam na nas różne konkursy i gry. Ja sama wzięłam udział w konkursach pt.: "zgadnij kotku, co mam w środku" i "po ilu kostkach Ty się uśmiechniesz?". Później razem z rodzicami i braćmi kupiłam sobie czekoladę z nadzieniem różanym i gruszkowym. Były przepyszne. Na koniec wszyscy wypiliśmy jeszcze po kubku gorącej czekolady ze szczyptą cynamonu.

Miło wspominam ten dzień. Mam nadzieję, że i za rok też będziemy świętować obchody Święta Czekolady. A czy u Ciebie też obchodzi się ten szczególny dzień?

Pozdrawiam,
.....................
2010-03-09T17:49:09+01:00
Droga madziu !

dziś byłam na uroszystych obchodach święta czekolady . szkoda ,że cie tu nie było . Było fantastycznie .
Najpierw wszyscy mieszkańcy spotkali się na wielkim placu gdzie organizatorzy wyglosili przemowienie . potem udalismy sie do pieknej sali , w ktorej pachnialo czekolada : czekoladowa fontanna , czekoladowe rzeźby , obrazy z czekolady . A najlepszy był stół , na ktorym , na talerzach leżały chyba wszystkie rodzaje tego słodniego przysmaku : truskawkowa , orzechowa , toffi , rodzynkowa , karmeliwa i gorzka . Gdyby nie to ,ze po paru gryzach zaczelo mnie mdlic to zjadlabym chyba wszystko .
To najlepsze święto w moim życiu . W przyszłym roku odbedzie sie ono kolejny raz i mam nadzieje ze pojade tam razem z tobą
Justyna