Przetłumaczcie na niemiecki:o)tylko dobrze i nie z translatora bo tak to ja też umiem jak będzie źle przetłumaczone to zgłosze spam...

Dnia 12 lutego 2010 roku na języku niemieckim oglądaliśmy film "Piercing Und tattos"W programie zostali pokazani ludzie, którzy mieli swój własny styl. Film powstał w 1996 roku.
W programie wystąpiła kobieta która miała 32 kolczyki na całym ciele. Twierdziła że jest indywidualistką. Kolczyki znajdowały się w różnych miejscach ciała,najwięcej ich było na twarzy i na uszach. Kolejną osobą która była w programie to był mężczyzna który miał wiele tatuaży.Nastepnie została pokazana miss Berlina.
Moim zdaniem film był bardzo ciekawy.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T18:01:38+01:00
Am 12 Februar 2010 in der Deuschstunde schauten wir einen Film "Piercing und Tatoos".In dem Program zeigten sie den Stil mancher Menschen.Der Film wurde 1996 gedreht.In dem Program wurde eine Frau gezeigt,die 32 Ohringe am ganzem Körper hatte.Sie behauptete ,sie wäre eine Indiwidualistin.Die Ohringen waren an verschiedenen Körperteilen,am meisten am Gesicht und am den Ohren.Als nächstes kam ein Mann mit vielen Tatoos.Dann wurde die Miss Berlin gezeigt.Meine Meinung nach war der Film interessant.