Odpowiedzi

2009-10-22T20:00:12+02:00
Szanowny panie ..... (imie i nazwisko prezydenta lub sz.p prezydencie) Pisze do pana poniewaz bardzo chcialam bym/chcial bym pana prosic o datki na schronisko dla zwierzat poniewaz jest w fatalnym stanie i potrebuje remontu tylko problem polega na tym ze pieniedzy brak, dlatego mam smialosc prosic pana o ustalona kwote pieniezna. Z gory dziekuje pozdrawiam

( imie i nazwisko)
8 4 8
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-22T20:05:19+02:00
Szanowny Panie prezydeńcie!!
Zwracamy się do Pana w sprawie ważnej zarówno dla nas (mieszkańców) jak i innych miejscowości niedaleko Bydkoszcza.Chodzi nam o zbiór datków na schronisko dla psów i kotów.
W naszym mieście powinno znajdować się takie schronisko, gdyż w rejonie nie ma ani jednogo. Również ważne jest mieć taki zakład patrząc na to ze strony mieszkańców, którzy są czesto pogryzieni przeaz psy, szczególnie te wielkie które zostały wygonione z domu przez własciciela.
Jest nam bardzo przykro oraz żal zwierzątek które błąkają się same po mieście. Dlatego zwracamy się do Pana i bardzo prosimy aby prezydent przemyślał nasze prośby.
mieszkańcy miasta Bydgoszcz
6 3 6
2009-10-22T20:08:30+02:00
Szanowny Panie Prezydencie.!
W naszej szkole postanowiliśmy zebrać datki na rzecz schroniska. Zwracamy się z prośba do Pana, aby pomógł nam zorganizować taka zbiórkę.Moglibyśmy porozdawać ulotki (na rynku), aby ludzie się przyłączyli.Ulotki będą zrobiony już na za dwa dni, abyśmy zdążyli ze zbiórką.Prosimy,aby się Pan przyłączył bo wtedy były by wieksze szanse na zebranie większej sumy pieniędzy.Prosimy na szybką odpowiedz.
Szkoła (w jakims tak miescie)


P.S.Nie wiem jakie są tam miasta więc sama wpiszesz co będziesz uwazała za stosowne.
7 4 7