Mam napisac list do koleżanki który zaczyna się tak:
Droga Zuzanno!
Dziękuję Ci za twój ostatni list. Bardzo mnie ucieszył , ponieważ długo się do mnie nie odzywałaś, a tyle mam Ci do powiedzenia.


tylko ja chcę np co się stało dziś w szkole itd.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T18:25:10+01:00
Dziś w szkole Ada Nowak spadła ze schodów wszyscy sie zlecieli była taka afera że szok, Pani Małgosia zadzwoniła po karetkę by po nia przyjechała, okazało się że ma złamaną nogę i rękę Ada tak płakała a mi tak było jej żal. A co u Ciebie.? Babcia nie choruje.?
Dobra ja juz będę kończyła

Pozdrawiam Weronika
Ps, przyślij mi pocztówkę z Sandomierza
2010-03-09T18:26:03+01:00
No to napisz daelj w 2 akapicie ;
No wiec nei uwuerzysz jak dziś w skzole dużo sie działo.Najpierw jak przyszłam natknęlam sie na tego przystojniaka z 3 klasy pozniej mielismy taki trudny test z maty ale jakoś go przezyłam.Nie uwierzysz ale dziś dostałm pierwszą piatke z fizyki! Po prostu jestm z siebie dumna i chyab wybiore się na jakieś zakupy tak dla relaksu;) a wkońcu w srode mamy dyskoteke więc mały shoping się przyda :)
No i co tam u ciebie ;>
2010-03-09T18:28:12+01:00
Np.
Dzisiaj w szkole było bardzo fajnie :) Dostałam 4 z polskiego i się ucieszyłam. Nawet ten Bartek co ci mówiłam napisał do mnie esemesa "Co u mnie słychać." Bardzo było mi z Tego powodu miło. A u Ciebie co słychhać w szkole ?. Musisz w końcu przyjechać do mnie bo musimy tyle obgadać. Mam Ci tyle do powiedzenia. Dzisiaj naprzykład byłam na sesji fotograficznej z Anią. Zdjęcia wyszyły cudownie. Pierwszy raz podobały mi się moje własne zdjęcia. heh.Tyle się teraz w moim życiu dzieje że czasami nie nadążam. Tak się chce z Tobą spotkać !
Do listu przesyłam ci listek. To będzie listek szczęcia wiec go nie zgub! Mam nadziję że mi prędko odpiszesz bo już nie mogę się doczekać !
- (tu wpissujesz swoje imię ).

Mam nadzieję że pomogłam :) Możesz dospiać swoje jeszcze coś :) Masz tak jakby wzór. ;-)