Odpowiedzi

2010-03-09T18:56:53+01:00
Są potrzebne w naszym życiu, ponieważ to one sprawiają, że potrafimy dokonywać rzeczy, które dla nas stają się priorytetem i z czasem osiągamy coraz więcej. Dzięki doskonaleniu swoich talentów, kształtujemy samego siebie. Rozwijamy swą wyobraźnię, mamy własne poglądy na różne tematy, potrafimy wykazać sie wiedzą w dziedzinie, którą dobrze znamy i interesujemy się nią. Doskonalenie umiejętności pomaga nam także poznać swoje mocne strony, dowiedzieć się różnych ciekawostek oraz dzięki własnym zainteresowaniom nie tracimy bezużytecznie czasu i uczymy sie nim gospodarować. Możemy także przekazywać swą wiedzę innym, pokazać, ze gdy chce się do czegoś dojść należy przy tym rozwinąć swe umiejętności, bo często zdarza sie, że one są początkiem do czegoś wielkiego, czegoś co daje nam satysfakcję oraz nowe możliwości.
Podsumowując, mogę stwierdzić, że jeśli jest nam dane nabyć i rozwijać nasze umiejętności, które często sa powodem do bycia lepszym, mądrzejszym i zdolniejszym, to powinniśmy robić wszystko, aby tego nie zaprzepaścić. Tak na prawdę każdy z nas posiada jakieś umiejętności, a ona bardzo często nadają sens naszemu życiu.
2 5 2
2010-03-09T18:58:00+01:00
2.

Moim zdaniem należy rozwijać swoje umiejętności by dać sobie rade w życiu.
Bez jej rozwijania człowiek nie zaszedł by daleko. Jest wielu uczonych których możemy dać sobie na wzór. Oni całe życie się kształcili i rozwijali swe umiejętności . Trudno byłoby nie chodzić do szkoły i spełnić marzenia co do zawodu jaki byśmy chcieli wykonywać.

:) Mam nadzieje że pomogłam (:
1 5 1