Zad 7 / 77

Czasem reporterzy prasowi w sezonie ogorkowym musza
posluzyc sie kaczka dziennikarska lub wyssac wiadomosc z palca , aby zaciekawic czytelnikow . Bywaja to np informacje o pojawieniu sie zagadkowgo zwierzecia . Ty rowniez pomysl , czym moglabys wzbudzic zainteresowanie i opisz to .

SZON OGORKOWY - OKRES WAKACJI W KTORYM NIC SIE NIE DZIEJE I NIE MA O CZYM PISAC

KACZKA DZIENNIKARSKA - SENSACYJNA INFORMACJA KTORA JEST NIE PRAWDZIWA

WYSSAC COS Z PALCA - WYMYLIC COS NIE PRAWDZIIWEGO .

A to sensacja !

----------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------
-
-----------------------------------------------------
wyzej opiszczie prosze na terazz !
pilnie

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-09T19:22:27+01:00
A to sensacja!

Do Bałtyku przypłynął straszliwy rekin.Ponad 40 procent mieszkańców zostało pożartych przez rekina, lecz przybyła pomoc straży podwodnej .Przyczepili do niego jakieś rurki i zwierzak nieszczęśliwie zginął.
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T19:49:33+01:00
"A to sensacja!"

Pojawiły się kolejne skargi mieszkańców miasta XYZ na tajemnicze hałasy znad pobliskiego jeziorka. Nasz specjalny wysłannik - Igrek Iksiński - postanowił to zbadać.
- Kilka razy widziałam, jak z jeziorka wynurzał się dziwny stwór - opowiada pani Janina Kowalska, mieszkanka XYZ. - Było to trochę podobne do małpy, jednak skóra tego zwierzęcia nie była pokryta sierścią! Nie posiadał także ogona, a pysk miał wydłużony, przypominający dziób.
Z przejęciem opowiadają o tym także najmłodsi mieszkańcy miasta. Jedenastoletni Janek Nowak, poproszony o opisanie odgłosów, które wydaje to stworzenie, powiedział: - Nigdy nie słyszałem czegoś tak dziwnego. To trochę jak wieloryb, ale dźwięki te następują po sobie w krótkich odstępach czasu i są bardzo krótkie.
Buba, jak został nazwany przez mieszkańców XYZ stwór, nadal pozostaje nieuchwytny dla aparatów i kamer. Pozostaje nam tylko czekać, aż obrońcy praw zwierząt i policja, zainteresują się tym przypadkiem. Tymczasem trzymamy kciuki, by Buba czuł się z nami dobrze!

Mam nadzieję, że pomoże. W XYZ wstaw nazwę swojego miasta, możesz też pozmieniać personalia.
1 5 1