Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-09T19:09:16+01:00
Wykształcenie w życiu człowieka jest bardzo ważne, ponieważ aby osiągnąć sukces zawodowy, trzeba mieć wiedzę.
Jeśli zaś nie będziemy się kształcić kto inny osiągnie to co my sobie wymarzymy.
2010-03-09T19:12:18+01:00
Demokracja i ekonomia zmuszaja w dzisiejszej dobie zarowno mlodziez jak i doroslych do poglebiania swojej wiedzy, nauki.
Nowoczesne technologie wymuszaja poglebiania z kazdym dniem swoich wiadomosci. Bez tych przymiotow nie jest mozliwe zaistniec dzisiaj piastujac dobre stanowisko w zakladach pracy, urzedach. Tylko te jednostki ktore osiagaja bardzo dobre wyniki ksztalcenia maja mozliwosc w rankingu z innymi osobami byc zauwazone przez pracodawcow i doceniane.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T19:47:38+01:00
We współczesnym świecie wszyscy muszą się ciągle kształcić, żeby znaleźć pracę. To zdanie można spokojnie uznać z wiersz, który ludzie wykształceni powinni znać na pamięć.By znaleźć pracę potrzeba dużo wiedzy,na różne tematy.
Chcąc pracować jako nauczyciel biologii należy biologię mieć w jednym palcu.Pracując jako piekarz należy znać się na wypiekaniu chleba, ciast,bułek itp. To jest wiadome. Co jednak z ludźmi pracującymi na kilka etatów? Muszą oni wiedzieć dwa razy więcej, niż ludzie pracujący w jednej branży. To świetne przykłady tego właśnie hasła. jednakże jeżeli jesteśmy piekarzami i musimy zmienić branże to należy się tej branży nauczyć. Dotąd byłeś nauczycielem, przy zmianie branży na np. policjanta należy poznać zasady prawne oraz nauczyć się obchodzić z bronią. Jest to jeden z przykładów powtórnej nauki, rozumiemy przez to kolejne lata praktyki, potrzebne do zawodu. Ciągła potrzeba kształcenia się, szczególnie u młodych ludzi wzrasta wraz ze wzrostem zapotrzebowania na znalezienie pracy w wybranej branży. Jednakże nie zawsze można znaleźć pracę, o którą się ubiega. W dzisiejszych czasach znalezienie jakiejkolwiek pracy jest sporym sukcesem. Dlatego właśnie pozwolę sobie zaryzykować stwierdzenie, że ciągła nauka zwiększa szanse na znalezienie zawodu, który pozwoli na utrzrymanie siebie, bądź całej rodziny.Również podczas awansu trzeba nauczyć się wielu nowych rzeczy.
Ciągła nauka jest gwarancją życia w dobrych warunkach.Nauka w naszych czasach jest nieodłącznym elementem życia każdego człowieka, który chce w tym życiu do czegoś dojść i spełnić swoje marzenia.