Odpowiedzi

2010-03-09T19:14:08+01:00
droga basiu!!!
dziekuje za ostatni list.
przepraszam że ostatnio tak zle cie potraktowalam .gdybym mogla cofnelabym czas.lecz co nam po tym.po prostu nie umiem sie przyznac do porazki
mam nadzieje ze mi wybaczysz
imie
2010-03-09T19:15:59+01:00
Droga Karolino!
Piszę do Ciebie tę listo bo bardzo mi zależy na naszej przyjaźn i chciałabym Cię przeprosić za moje wczorajsze zachowanie.Wiem że powinnam zrobić to osobiście ale jakoś nie mam odwagi by stanąc przed Tobą oko w oko i powiedzieć przepraszam.Wiem jednak że jesli już przeprosiłabym to nie pozowliłabys mi wyjaśnić całej tej sytuacjii a ja ją chę i muszę.Otóż wczoraj nie zauważyłam Cię kiedy przyszłaś i wiem że może wyglało to jakbym podrywała Ci chłopaka ale wcale tak nie było! Ja porprostu starałam się mu pomóc i tyle. Wiem że teraz pewnie mi jak i mu nie wierzysz i starciłaś do ans zauwafie ale powinnaś !Kuba naprawde Cięę kocha a mnie prosił tylko o pomoc, bo nie wiedziął jak Ci pwoiedzieć że ma kłopoty w domu związane z Toba i teraz przez pewnien czasnie może sie z Tobą spotkać.Powinnas go zrozumeić!
On naprawdę nie wiedział jak Ci to pwoiedziec ze jego włąsna matka zabrania mu spotykania sie z Tobą bo twierdzi że źle na niego wpływasz.
Przepraszam.

ANKA.;)