Odpowiedzi

2010-03-09T19:18:17+01:00
Zdobywanie wiedzy w tych czasach jest bardzo ważne. Dzięki ukończonym studiom, szkoły średniej, dodatkowych kursów poszerzamy swoją wiedzę intelektualną oraz zainteresowania.
Zdobyta wiedza dajmy na to w temacie ekonomii pozwala nam poznać podstawowe zagadnienia które są wykorzystywane w dzisiejszym rynku. Dzięki nim w przyszłości możemy założyć swoje przedsiębiorstwo. Dajmy na to; interesuję się informatyką, ukończyłem dodatkowe kursy oraz mam zaprzyjaźnione osoby w tej branży. Posiadam wiedzę na temat ekonomi więc mogę zaryzykować i otworzyć własne przedsiębiorstwo. Dzięki zdobytej wiedzy będę mogła utrzymać się na rynku który pozwoli mi się piąć dalej. Więc należy inwestować w naukę ponieważ w przyszłości okaże się bardzo przydatna
3 5 3
2010-03-09T19:20:46+01:00
Spróbuję coś po krotce sklecić.
Uważam, że zdobywanie wiedzy, może przyczynić się d sukcesu, ale nie jest jego gwarancją. Dziś często zdarza się, że osoby wykształcone nie mają szansy na znalezienie pracy zgodnej z kwalifikacjami. Pracują w innych dziedzinach niż planowali, na niskich stanowiskach, o mało zadowalających wynagrodzeniach. Oczywiście, osoba która zdobyła jakąś wiedzę, ma większe szanse na zdobycie pracy, ale zatrudnienie się jest coraz trudniejsze, ludzie po studiach, często są bezrobotni, albo pracują np. w gastronomi, czy muszą wyjeżdżać za granicę.
5 5 5