Korespondujesz z kolega z Włoch , którego poznałeś na kursie niemieckiego w Wiedniu.W ostatnim e-mailu napisał ,że w jego nowej szkole obowiązuje mundurek,który nie pasuje do jego stylu.W e-mailu do niego:
-opisz strój obowiązujący w twojej szkole i swój stosunek do niego

-napisz jaki jest twój ulubiony styl,a jakich ubrań nie nosisz

-poinformuj jak ubierają się na co dzień twoje koleżanki i zapytaj o styl ubierania sie młodzieży we Włoszech.

-wyraż swoja opinie na temat mody i jej roli w twoim życiu

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T00:30:10+01:00
Cześć!
W mojej szkole nie obowiązują mundurki szkolne. Myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie. Każdy ma prawo, ubierać się tak jak chce. Bardzo lubię sportowe ciuchy i obuwie. Nie lubię oficjalnych ubrań i elegancji. Moje koleżanki na codzień ubierają sie wygodnie i sportowo. Dresy, jeansy, swetry. To jest najbardziej wygodne. Jak ubiera się młodzież we Włoszech? Uważam, że moda nie jest ważna. Ubiór mówi o charakterze i indywidualności. Czekam na odpowiedź! Pozdrowienia!
XYZ.


Hallo!
In meiner Schule gilt nicht für Schuluniformen. Ich denke, das ist die beste Lösung. Jeder hat das Recht zu kleiden, wie er will. Ich mag Sport-Kleidung und Schuhe. Ich mag keine Kleider und formale Eleganz. Meine Kollegen im täglichen bequeme und sportlich. Trainingsanzüge, Jeans, Pullover. Dies ist die günstigste. Wie gekleidete junge Menschen in Italien? Ich glaube, dass die Mode nicht wichtig ist. Dress, sagt über den Charakter und Individualität. Warten auf eine Antwort! Grüße!
XYZ.
8 4 8