Odpowiedzi

2010-03-09T19:42:27+01:00
Od dwóch tygodni, zastanawiam się, jakby to było, gdyby nasz świat zawierał w sobie odrobinę magii.
Czasami nawet, wyobrażam sobie, że siła z poza światów, krąży wokół nas. Moje fantazje najprawdopodobniej biorą się z filmów i książek,
z którymi mam często do czynienia. Jedną z postaci, która swoją nadprzyrodzoną mocą, zaintrygowała wszystkich czytelników jest Harry Potter.
Chłopiec jest wysoki, szczupły, zawsze ubrany w za duże, wiszące na nim ciuchy. Pociągła twarz pasuje do gęstej czupryny.
Na wysokie czoło z blizną w kształcie błyskawicy, opadają ciemne włosy. Nos kształtny, wąskie usta. Jego oczy w kolorze grochu, przypominają oczy matki. Blada, młoda i gładka twarz, właściwie bez żadnej mimiki, uwodziła praktycznie wszystkie dziewczęta ze szkoły. Wypowiada się bezbłędnie
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T19:47:18+01:00
Moim ulubionym aktorem jest Sam Worthington, zwany Jake Sullym w filmie "Avatar" reżyserstwa Jamesa Camerona. Worthington świetnie wczuł się w rolę niepełnosprawnego komandosa. Doskonale wiedział jak miał zagrać swoją rolę. Jego urok osobisty, wygląd i cechy charakteru były wspaniałe. Doceniłem u niego przede wszystkim chęć tego, co robi, czyli brania udziału w kręceniu filmu. Worthington świetnie wystąpił w różnych scenach. Między innymi podczas rozmowy z innymi komandosami. Podczas przemiany w "niebieską postać" równie świetnie się w nią wczuł. Bardzo dobrze odkrył wszystkie cechy filmu. Uważam, że nie udałoby się to innemu aktorowi.
3 5 3