Ojciec Laurenty, gdy dowiedział się o nowej miłości Romea, stwierdził:

"Miłość więc młodzieży
w oczach jedynie, nie w sercu leży."

Jak sądzisz, czy dzisiaj młodzi ludzie kochają kogoś bardziej za to, jak wygląda, czy za to, jaki ten ktoś jest? - Rozprawka z kontrargumentami i argumentami. ("Romeo i Julia")

DAJĘ NAJ!!!
Musi być poprawna forma. Rozprawka napisana poprawnie stylistycznie, ortograficznie i interpunkcyjnie!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-12T14:56:57+01:00
Za co kochają młodzi ludzie??

Myślę,że młodzi ludzie w dzisiejszych czasach kochają głównie za wygląd nie za charakter. Oczywiście nie wszyscy są tacy, dlatego spróbuje to wszystko wytłumaczyć

Teraz kocha się nie osobę jaką się jest tylko, to co się ma na sobie i ile tego ma. Teraz dla ludzi ważny jest wygląd, ponieważ chcą być lepsi od innych. Chcą mieć coś czego ich koledzy lub znajomi mieć nie będą. Nie zawsze się tak dzieje. Niektórzy z nich są uczuciowi. Są uczciwi i nie patrzą na to jaki jest ktoś na zewnątrz, lecz wewnątrz. Jakie ma serce i jak się w poszczególnych sytuacjach zachowuje. Niestety zdarza się to co raz rzadziej. To wszystko przez pogoń za pieniędzmi i sławą. Ludzie tracą zdolność kochania, co można zauważyć wzrostem rozwodów w ostatnich kilkunastu latach. Ludzie pobierają się teraz dla wygody, seksu i zazdrości innych. Rzadko kiedy zdarza się komuś miłość od pierwszego wejrzenia lub ślub z miłości.

Jedynym ratunkiem naszego człowieczeństwa jest to, że ludzie nie zapomną o takich wartościach jak: szczęśliwa rodzina, miłość i przyjaźń. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie.
7 4 7