Odpowiedzi

2010-03-09T20:08:41+01:00
Na początku mojego listu ,bardzo Cię przepraszam , że tyle nie pisałam i serdecznie Cię pozdrawiam !!
Mam nadzieję ,że u Ciebie wszystko w porządku i że jesteś zdrowa ?
Jestem ciekawa jak idzie Ci w pracy i czy nie masz żadnych problemów szczerze to u mnie nie za dobrze.
W szkole bez problemów , ale w domu same smutki mama chodzi i płacz ciągle, bo brak pieniędzy na rzeczy materialne i podstawowe ja i moje siostry nie mamy książek do szkoły . W Polsce niestety my musimy sami kupować książki , które są bardzo drogie.
Ostatnio byłam chora na grypę ponad 2 tygodnie ale na szczęście już jest lepiej moja siostra już wyszła ze szpitala ale co dwa dni musi chodzić na kontrolę do szpitala .
Dziękuje Ci , że w każdej sytuacji o mnie pamiętasz .
Czasami bardzo bym chciała być starsza i iść do pracy , żeby pomóc mamie żeby się tak tym wszystkim nie martwiła niestety moje marzenie się teraz nie spełni no ale nie będę Ci pisała o moich problemach .
W Polsce jest bardzo ładna pogoda jak na tą pore roku cieplutko i słonecznie .
Nic ciekawego się tu nie dzieje po szkole od razu wracam do domu i biorę się za odrabianie lekcji oraz modlę się do Pana Boga by w końcu nadszedł lepszy dzień .Nie wiem co Ci jeszcze napisać?. Po prostu z dnia na dzień jakoś leci .
Napisz co u Ciebie ,bo jestem bardzo ciekawa.
Moja cała rodzinka Cię pozdrawia
Ja tez i przesyłam tysiąc buziaczków !!
Pozdrowienia dla rodzinny i znajomych.
Asiunia
1 5 1
2010-03-09T20:54:56+01:00
Droga Aniu,
przepraszam ze tak długo nie pisałam, ale byłam zajęta przygotowaniami do wyjazdu na kurs językowy, na który zostałam wysłana z mojej szkoły za najlepiej zdany egzamin kwalifikacyjny na ten kurs. Obecnie jestem w Anglii na dwutygodniowym kursie. Jestem zachwycona zarówno programem kursu jak również organizacją. Kurs odbywa się w pięknym mieście, które położone jest nad rzeką Fluss nie daleko morza. Zajęcia z języka są luźne. Mogę nauczyć sie więcej niż w szkole. W mojej grupie jest 7 osób. Nie ma tutaj nudy. Mamy również program na wieczór, który przewiduje: pikniki, zwiedzanie zamku, ogniska. Byliśmy już w Londynie. Zwiedziliśmy Pałac Buckingham, Kategrę St. Paul's, Tower of London, Tower Bridge. Robię dużo zdjęć więc jak sie spotkamy to Ci je pokażę i opowiem Tobie dokładnie wszystko po powrocie.
Pozdrawiam Cię serdecznie
Kasia
1 5 1