Odpowiedzi

2010-03-09T22:33:15+01:00
gdansk 28 luty 2010
witam cie kubo

czesc zauwaazylem jak czesto ranisz innych uzywajac wurgaryzmow
powiem ci to jest nie potrzebne ranienie innych wurgaryzmamimoze kiedys odegracsie na tobie a niechcialbys chyba byc tak ponizany jak teraz ponizasz innych. Moim zdaniem nie powinienes tego robic powinnesprzeprosic tamte osoby. I zmienic swoje zachowanie
twoj kumpel kamil
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T23:27:30+01:00
Witam Arku!

Postanowiłem do Ciebie napisać list . Kilka razy chciałem podejsc na przerwie i powiedzieć Ci prosto w twarz co myślę o Twoim zachowaniu . Obawiałem sie jednak jak na to zareagujesz .Myślę, że napisanie tego wszystkiego na papierze przyjdzie mi łatwiej . Często widzę i słyszę jakich uzywasz słów , jak ranisz innych swoimi wulgaryzmami .Nie wiem -może chcesz tym zaszpanować ,ale wiedz że to o niczym dobrym nie świadczy.
Nie mówie o złym wychowaniu przez Twoich rodzicow - bo ich dobrze znam - ale o tym ,że ty sam nabrałeś tego złego zachowania biorąc zły przykład z kolegów z jakimi się zadajesz . W Twoich wypowiedziach są same wulgaryzmy , nie potrafisz powiedzieć zdania w którym by nie było brzydkiego słowa i ktore nie obrża. Słyszę często opinie dziewczyn na Twój temat - ,,fajny ten Arek ,ale jego słownictwo , jego stosunek do ludzi , te upokorzenia ,te przekleństwa "!
Wiesz! Mam propozycję dla Ciebie - zostańmy przyjaciółmi .
Wierzę, że można to Twoje zachowanie zmienić ,ale pod warunkiem ,że Ty sam bedziesz tego chciał ! Widzę w Tobie wiele dobrych cech i mam nadzieję ,że ta dobroć w Tobie wszystko zmieni .
Odezwij się w szkole ,przemyśl ,a nóz zmienimy to razem .

Mariusz