Przetłumacz na język polski

Everybody likes them.They're simple and tasty. what are they ?
They're sandwiches! You can eat them at any timie:in the morning,
for lunch , or in the afternoon. In Britain , many children have
sandwiches at school for lunch.
You can pau anything in a sandwich, like sausages, eggs or tomatoes. Sandwiches with ham and cheese are very popular, and bacon sandwiches are delicious.You can even put chocolate between two pieces of bread or in a roll , and you've got a chocolate sandwich.

3

Odpowiedzi

2009-10-22T22:16:02+02:00
Każdy lubi tutaj.One są proste i smaczne. Co to jest?
To są kanapki! Można je jeść w każdej porze : rano,
Na lunch lub po południu. W Wielkiej Brytanii, wiele dzieci ma
kanapki w szkole na lunch.
Możesz jeść kanapkę, jak wędliny, jajka czy pomidory. Kanapki z szynką i serem są bardzo popularne i boczku ...P.S.
Tłumaczyłem z sensem
1 3 1
2009-10-22T22:19:39+02:00
Każdy lubi kanapki są proste i smaczne. Można je jeść w każdej sytuacji: rano, podczas lunchu lub po południu. W Wielkiej Brytanii wiele dzieci ma kanapki na obiad w szkole. Możesz mieć kanapkę
z wędliną, jajkiem czy pomidorem. Kanapki z szynką i serem są bardzo popularne a kanapki z boczkiem są smaczne. Można mieć kanapkę z czekoladą wystarczy włożyć czekoladę pomiędzy dwa kawałki chleba i masz kanapkę z czekoladą.
2009-10-22T22:58:08+02:00
Każdy je lubi. Są one proste i smaczne. Co to? Są to kanapki! Można je jeść w każdej chwili: rano, w porze lunchu lub po południu. W Wielkiej Brytanii, wiele dzieci ma kanapki w szkole na lunch. Możesz możesz je robić ze wszystkim, z wędlina, jajkiem czy pomidorami. Kanapki z szynką i serem są bardzo popularne, kanapki z boczkiem są pyszne. Możesz nawet położyć czekoladę między dwa kawałki chleba lub w rolce i masz kanapkę czekolady.

Moim zdaniem to tak będzie :)