Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T14:44:40+01:00
Mieszkam w niewielkim domu
na przedmieściach Warszawy. Ulica jest cicha i zadrzewiona, a okolica spokojna. Dom jest niewielkich rozmiarów, ma tylko 2 piętra. Na samym dole jest garaż, obok niego jest większy pokój, który służy jako salon. Na 1 piętrze mieszkają rodzice, a na 2 ja. Na podwórku mieszka mój pies :)
Moje mieszkanie jest najmniejsze ze wszystkich, gdyż jest już na poddaszu, ale z powodzeniem się tam mieszczę. Mam własną łazienkę, kuchnię oraz mały salonik. W mojej sypialni stoi łóżko oraz małe biureczko. Czasem odrabiam tam lekcję. Stoi tam też telewizor. W salonie stoi kanapa, dwa fotele, szafa i kredens. Jest tam tez drugie biurko, gdzie stoi komputer. Tam częściej zdarza mi się odrabiać lekcje. W moim mieszkaniu nie ma dywanów. Na podłodze
są albo kafelki, albo parkiet. Jedynie w łazience
leży mały dywanik, aby nie poślizgnąć się wychodząc z pod prysznica. Łazienka jest dość duża. Mieści sie tam prysznic
, pralka, umywalka oraz sedes. Zostaje jeszcze dużo miejsca, aby się móc swobodnie poruszać. W kuchni stoi kuchenka, zmywarka, kilka szafek i stół przy którym stoją krzesła. Nieczęsto tam gotuje. Raczej jem obiad razem z rodzicami. Jednak kuchnia się przydaje np. podczas imprez.


prosze <3