Odpowiedzi

2010-03-11T17:35:18+01:00
# Informacje skąd dowiedziałeś się o pracy
# Określanie posady, która cię interesuje
# Kilka słów o sobie (wykształcenie oraz umiejętności)
# Umotywowania tego, dlaczego powinieneś otrzymać posadę

Dodatkowo nie zaszkodzi jeśli do swojego listu motywacyjnego dodasz informacje o tym:

# Jaki jest twój stosunek do pracy
# Jakie posiadasz umiejętności oraz doświadczenie zawodowe
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T17:53:57+01:00
Szanowny Panie,
W odpowiedzi na Pana ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej www.praca.pl z dnia 05.06.2012r. pragnę złożyć swoją aplikację jako kandydatka na stanowisko adwokata w Pańskiej kancelarii. Mam nadzieję, że spełnię pana wymagania i będę miała szansę pracować w Pana kancelarii.
Za moją osobą przemawia zarówno moje wykształcenie bezpośrednio związane z prawem oraz krótkie doświadczenie jakie zdobyłam będąc na praktykach w Katowickiej Kancelarii Adwokackiej. Podczas tej praktyki uczestniczyłam w negocjacjach stron oraz w udzielaniu porad prawnych klientom. Orientuję się w zakresie obowiązków prawnika i jestem przekonana , że im podołam.
Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z rożnymi ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i potrafi je dostosować do potrzeb klienta.
Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się.
Mam nadzieję, że zainteresowałam Pana swoja osobą i będę miała przyjemność spotkać się z Panem na rozmowie kwalifikacyjnej, by w pełni przedstawić swoje umiejętności.


Z poważaniem