Bardzo proszę o szybkie rozwiązanie mojego zadania... potrzebuje je bardzo jak najszybciej... jego tresc to " opisz dyscypline sportową co sie w niej używa gdzie mozna ja uprawiac jak trzeba sie ubarac i takie tam wazniejsze informacje" musze to miec na kartke a5 i jeszcze przetlumaczone na polski :((( prosze o pomoc :*

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T15:03:02+01:00
Moja ulubiona dyscyplina sportowa to siatkówka, jak wiadomo w tej grze używa się normalnej piłki. W tej grze bierze udział 2 drużyny po 6 osób. Uprawiać ten sport można na plaży, w hali lub na podwórku. Należy założyć na siebie krótkie spodenki, krótką koszulkę i ochraniacze które zabezpieczają nas przed ranami. Lubię tą dyscyplinę sportową ponieważ jest ona bardzo ekscytująca.

My favorite sport is volleyball, as we all know in this game uses normal balls. In this game there are 2 teams. You can practice the sport on the beach, in the hall or in the yard. It must be assumed at each short pants, short shirt and protectors that protect us from wounds. I like this sport because is very exciting.