Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T15:23:06+01:00
Szkoła moich marzeń musi być taka, aby się chciało wcześnie rano wstawać i iść do niej, a następnie się pilnie uczyć.
Nie powinna ona wyglądać jak jakaś stara budowla.
Nauczyciele powinni cierpliwie uczyć i tłumaczyć i nie wpisywać od razu punktów minusowych.Zebrania nie powinny się często odbywać.
W szkole moich marzeń powinny być jakieś nagrody za to,że ktoś korzysta często z biblioteki tzn.,że jeśli często wypożycza książki to na koniec roku szkolnego ma nagrodę za to.
Chciałbym,aby było więcej konkursów organizowanych.Na koniec semestru lub roku szkolnego ten kto chce sobie podnieść ocenę choćby o jeden stopień to powinien mieć prawo do napisania jakiegoś wypracowania.
jeżeli jakieś osoby dostaną świadectwo z czerwonym paskiem to mogłyby też dostać książki lub inne cenne nagrody, bo w końcu widać,iż takim osobom zależy na nauce.
Pragnę,aby było więcej organizowanych wycieczek szkolnych kilkudniowych jak i również więcej wyjazdów na nowości w kinach.
Tak wygląda moja szkoła marzeń, lecz wiem,iż takiej nigdy nie będzie.
31 3 31
2010-03-10T15:24:12+01:00
Chciałabym aby szkoła marzeń była koloru _____. Miała ___ pięter. I zawierała windę. Abyśmy my uczniowie na lekcji chemii mieli specjalne przyrządy i na każdej ławce. Na jednej w korytarzach rysunki uczniów, a na przeciwnej zdjęcia z kolorowych dni, zabaw, końca roku itp. ; aby w każdej klasie było kolorowo, i tablice na markery. Aby szatnia była specjalna, każda dla innej klasy i płci. Dla dziewczyn koloru _____, a dla chłopców koloru ______. Aby można się było malować na porę roku i aby mundurki były robione przez najlepszych stylistów, a jeśli nie to żeby ich nie było. { < chyba że nie masz mundurków } Aby nauczyciele byli mili i żeby nie było uwag ani żadnych 1.
25 3 25