Proszę pomóżcie.....Potrzebuję reportaż z wypadku samochodowego.....;)
Może być też z jakiegoś wydarzenie w szkole.....Tak żeby były w nim ofiary śmiertelne...;))Może być z Internetu .....;))Proszę pomóżcie.....!!;**Dam naj.... . . . ;)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T16:05:53+01:00
W ubiegłym roku śmigus- dyngus okazał się wyjątkowo mokry i wyjątkowo brzemienny w skutkach. W wyniku „niewinnych” igraszek z wodą doszło do wypadku samochodowego, w wyniku którego jedna osoba zginęła. Było to na szczęście jedyne tak tragiczne wydarzenie owego dnia.
2 2 2
2010-03-10T16:09:59+01:00
Pewnego pięknego dnia, gdy jechałam do Kołobrzegu zobaczyłam coś co mnie kompletnie zatkało...Zaraz wam to opowiem.
To były wakacje, wybierałam się z rodziną do Kołobrzegu. Wszyscy się cieszyliśmy że jedziemy nad morze. Zobaczyliśmmy że przed nami jest wielki korek samochodów. Ździwiliśmy się, po chwili zobaczyłam samochod ktory ulegl wypadku. Maska przednia samochodu byla wbita w drzewo na miejscu byly ofiary. Szkla bylo niesamowicie wiele. Samochod wygladal jak zgnieciony papier wrzucony do kosza. Najgorsze co przezylam to gdy zobaczylam w samochodzie 2 foteliki dla dzieci. Widziałam tez 4 czarne worki, w ktorych były zwloki. Przeszly mi ciarki na sama mysl. Na miejscu bylo bardzo duzo policji. Nie zapomne tego zdarzenia do konca zycia...

MAM NADZIEJE ZE DOBRZE ;P
3 3 3