Z Balladyny
1.Jak wyobrażasz sobie jedną z fantastycznych postaci? opisz jej wygląd, sposób poruszania sie i komunikowania w realnym świecie
2. Na jakiej podstawie mozemy okreslic czas zdarzen rozgrywanych w dramacie ?
3. Najciekawsza postac ?
4. Poruszane problemy ?
5. Najwazniejsze zdarzenie ?

1

Odpowiedzi

2010-03-10T16:06:14+01:00
Jedną z bohaterek lektura, za którą nie przepada jest Balladyna. Uważam, że jest to osoba nie godna zaufanie oraz większej uwadze przez czytającego ten dramat. By, osiągnąć własny cel była gotowa na wszystko dążyła do niego po trupach. Była egoistką i zazdrościła Alinie powodzenia u mężczyzn. Jej chęć zdobycia władzy przerosła wszelkie granice i zabiła z zimna krwią Alinę. Jej wygórowane ambicje stały się przyczyna wielu nieszczęść. Fałszywa, do złej gry zawsze robiła dobrą minę, dzięki czemu na kłamstwie zbudowała swoje kontakty z księciem… Nie interesowało ją to, że prze jej złe postępowanie skrzywdzi Kirkora. Również dla własnego dobra potrafiła poświęcić własną matkę. Wygoniła ją z zamku, po prostu potraktowała ją haniebnie. Jak widać nie zależało jej również na własnym szczęściu, gdyż ona widział je tylko w majątku czy pieniądzach i pałacach jakie mogła mieć. Sposób, w, jaki traktowała wielu ludzi był okropny, wydawało się jej, że jest najważniejsza i, że może mieć, co tylko sobie zapragnie.
Moim zdaniem jest to postać całkowicie negatywna. Kompletnie nie zasługuję na uwagę czytelników. Serce miała jak z lodu i nie potrafiła pomagać czy, żyć z innymi tak jak inni ludzie.
1 2 1