Przetłumaczcie mi potrzebuje pilnie..

Meine Gymnasium ist nicht groß. Hier Lernen nur neun Klassen- das ist toll! Ich bin in Klasse 5. Unsere Klasse ist klein- neun Jungen und zehn Mädchen. Meine Mitschüler sind echt cool. Wir reden viel, spielen und am Samstag machen wir Partys. Das macht Spaß. Auch die Lehrer sind ganz O.K. Meine Biolehrer ist super. Er ist noch jung, locker und hat verrückte Ideen. Wir wandern viel, beobachten die Natur, hören Vogelstimmen. Im Winter füttern wir Tiere. Ich mag auch Geschichte. Meine Lehrer ist sehr sympathisch. Er erzählt viel, und wir diskutieren oft. Das ist spannend. Der Physikunterricht ist leider total langweilig und stressig. Das ist blöd. English mag ich aber gern. Unser Englischlehrer ist Muttersprachler. Er kommt aus Oxford. Er ist ein bisschen komisch. Er redet immer Englisch, erzählt Witze und lacht viel. Wir machen nur selten Grammatik und sprechen viel. Das ist toll. Unsere Französischlehrerin ist ganz anders. Sie ist sehr ernst und streng. Sie erklärt alles langsam und genau. Sie arbeitet systematisch. Sie fragt viel, und wir schreiben und oft übungen und Klassenarbeiten. Und unere Mathelehrer ist nervös und chaotisch. Er schreit oft und fragt viel. das ist doof.


3

Odpowiedzi

2010-03-10T16:38:30+01:00
Gimnazjum sądzi nie jest duży. Tu nauka tylko dziewięciu klasy - jest ta świetna! Jestem w klasie 5. Naszą klasą mali - dziewięciu chłopców i dziesięć dziewczyn jest. Moi uczniowie z tej samej klasy są prawdziwym cool. Mówimy dużo, grają i robimy w sobotę prywatki. To sprawia radość. Także nauczyciele są są cali O. K. Meine Bio nauczyciela super. On jest jeszcze młody, luźny i ma zwariowane pomysły. Wędrujemy dużo, obserwują naturę, głosy ptasie słuchają. Karmimy w zimie zwierząt. Lubię także historię. Moi nauczyciele jest bardzo sympatyczny. On opowiada dużo i dyskutujemy często. To jest zajmująco. Nauka fizyki jest niestety całkowicie nudna i stresująca. To jest głupie. Lubię English chętnie. Nasz nauczyciel języka angielskiego jest Muttersprachler. On przychodzi z Oxford. On jest trochę zabawny. On mówi zawsze język angielski, opowie dowcipy i śmieje się dużo. Robimy tylko rzadko gramatykę i mówimy dużo. To jest świetne. Nasza nauczycielka języka francuskiego jest całkiem inaczej. Ona jest bardzo poważna i ścisła. Ona wyjaśnia wszystko powoli i dokładnie. Ona pracuje systematycznie. Ona zapytuje dużo i piszemy i często übungen i klasówki. I unere nauczycieli matematyki jest nerwowy i chaotyczny. On krzyczy często i zapytuje dużo. to jest przygłupie.
P.S popraw sobie te niektóre wyrazy ;)
2 1 2
2010-03-10T16:39:31+01:00
Moja szkoła nie jest duża. Tutaj żyje jest tylko dziewięć klas, jest super! Jestem w klasie 5 Nasza klasa jest mała dziewięciu chłopców i dziesięć dziewcząt. Moi koledzy są naprawdę fajni. Dużo mówi się grać w sobotę i robimy strony. jest smiesznie. Nawet nauczyciele są całkiem O.K. Moj nauczyciel jest super. On jest jeszcze młody, luźno i szalone pomysły. Mamy turystyka wiele, obserwując naturę, słuchać rozmowy ptaków. Zimą karmimy zwierzęta. Chciałbym również historii. moj nauczyciel jest bardzo fajny. Mówi dużo i często dyskutować. To ekscytujące. Niestety, klasa fizyka jest zupełnie nudne i stresujące. To jest głupie. Język angielski I tak jak ja. Nasz angielski nauczycieli native speakerów. Pochodzi z Oxfordu. On jest trochę śmieszny. On zawsze mówi po angielsku, opowiada żarty i śmiech partii. Wykonujemy dużo gramatyki i rzadko mówimy. Jest super. Nasza nauczycielka języka francuskiego jest bardzo różny. Ona jest bardzo poważna i surowa. To wyjaśnia wszystko powoli i ostrożnie. Pracuje systematycznie. Pytali dużo, i piszemy, często ćwiczeń i ćwiczenia. I niezgłębione nauczyciel matematyki jest nerwowy i chaotyczny. Często krzyczy i wiele zapytań. to jest głupie
2 1 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T16:42:36+01:00
Moja szkoła nie jest duża. Tutaj jest tylko dziewięć klas, to wspaniale! Jestem w klasie 5. Nasza klasa jest mała- dziewięciu chłopców i dziesięć dziewcząt. Moi koledzy są naprawdę fajni. Dużo gra się w sobotę. To jest zabawne. Nawet nauczyciele są całkiem O.K. Moja Nauczycielka Biologii jest super. Ona jest jeszcze młoda, luźna i ma szalone pomysły. Mamy turystykę obserwujemy naturę, słuchamy rozmowy ptaków. Zimą karmimy zwierzęta. Chciałbym również historii. Moja nauczycielka jest bardzo miła. Mówi dużo i często dyskutować. To ekscytujące. Niestety, fizyka jest zupełnie nudna i stresująca. To jest głupie. Język angielski I tak jak ja. Nasz angielski nauczycieli native speakerów. Pochodzi z Oxford. On jest trochę śmieszny. On zawsze mówi po angielsku, opowiada żarty i śmiech partii. Wykonujemy dużo gramatyki i rzadko mówi. To świetnie. Nasza nauczycielka języka francuskiego jest bardzo różna. Ona jest bardzo poważna i surowa. Wyjaśnia wszystko powoli i ostrożnie. Pracuje systematycznie. Pyta dużo, i piszemy, często ćwiczenia. I niezgłębiony nauczyciel matematyki jest nerwowy i chaotyczny. Często krzyczy i wiele zapytań. To jest głupie.
2 1 2