Odpowiedzi

2010-03-11T16:33:15+01:00
Masz tu z 13.02 2010 .! z Kultury .

Berlinale: Wyspa Tajemnic Scorsese. Warto na to czekać?
Niecierpliwie oczekiwany na festiwalu film Martina Scorsese „Wyspa tajemnic” i skromny obraz „If I Want to Whistle, I Whistle” Florina Serbana. Zdawałoby się tytuły z dwóch biegunów kina. A jednak łączy je opowieść o życiu za murami instytucji totalnych i pytania o granice ludzkiej wolności.
Na festiwalach gwiazdy świecą przez jeden dzień. W piątek fotoreporterzy biegali za Ewanem McGregorem i Piercem Brosnanem z „Autora widmo”, dzień później już największą atrakcją stała się dla nich ekipa Martina Scorsese i „Wyspy Tajemnic”: Leonardo DiCaprio, Ben Kingsley i Mark Rufallo.


Jerzy Turek nie żyje
Nie żyje Jerzy Turek odtwórca wielu niezapomnianych teatralnych i filmowych ról, m.in. trenera Wacława Jarząbka z "Misia" Stanisława Barei.
Informację o śmierci aktora potwierdził jego syn Piotr. Aktor od lat był związany z warszawskim Teatrem Kwadrat.


Jackson był chłostany przez ojca
Michael Jackson był od dzieciństwa poddawany chłoście przez swego ojca - tak o pierwszych latach życia gwiazdora, zmarłego w czerwcu zeszłego roku, opowiedział w poniedziałek we włoskiej telewizji rabin Shmuley Boteach, niegdyś jego powiernik i przyjaciel.
Autor książki o Jacksonie w wywiadzie dla stacji Canale 5 ujawnił między innymi: "od najwcześniejszych lat ojciec powtarzał mu, że jest brzydki".
Według jego wersji ojciec wymierzał Michaelowi bolesne, niemal "rytualne" chłosty, podczas gdy jego matka krzyczała: "Nie! Zabijesz go!".


Myślę że odrobinę pomogłam .:*
Dasz naj .?
1 5 1