W kilku zdaniach opisz swój pokój ( albo to co wolisz, czyli np. kubek lub itp.) Zastosuj rózne znane ci językowe środki wartościowania zgodnie z twoją intencją. może nią być np. ocena pozytywna lub negatywna.

Pokój: Zielony a poddasze pomarańczowe, ciemny zieleń dywan, łóżko z nakrywką zieloną, fotel wiszący niebieski, szafa i komoda.

Ale wolałabym żeby to był kubek lub coś innego. Można powymyślac. Z góry dziękuję, daje naaj

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-10T19:38:46+01:00
Mój pokój to zamknięta ścianami przestrzeń, w której zawsze panuje radosna atmosfera napawająca mnie do radosnego "chwytania dnia". Każdy nowy dzień jest dla mnie zastrzykiem energii. Mój zielony pokoik z pomarańczowym poddaszem, to świat, który należy do mnie. Czasem, kładę się na moim dywanie o odcieniu ciemnozielonym i tonę w cudownej atmosferze, bo to mój świat. Lubię w nim wszystko. Szafa i komoda, które uroczo komponują się obok niebieskiego, wiszącego fotela napawają mnie dobrą energią. Dla wielu może wydawać się to dziwne, ale po prostu mam tak wiele wspaniałych wspomnień z tymi dla wielu bezsensownymi przedmiotami. Kocham mój pokoik na poddaszu i zawsze będzie dla mnie tym najważniejszym miejscem.
5 3 5