Napisz opowiadanie; Jaksobie wyobrażasz dom w którym będziesz mieszkać w przyszłości. Opisz go. Wyjaśnij, podając trzy różne argumenty, dlaczego czułabyś się w nim dobrze.


OPOWIADANIE. przynajmniej na 10 zdań ! Będę wdzięczna :** Daje naj

2

Odpowiedzi

2010-03-10T17:36:49+01:00
Moim domem w przyszłóści bedzie 3 pokojowy z łazienką i jadalnia i kuchnia.jednym z pokojów bedzie salon który bedzie miał kolor scian brzoskwiniowy z kanapą przy kominku i z kwiatami,stołem telewizją .drugi pokuj to moja sypialnie która bedzie miała ogromne łóżko a po bokach beda małe szafeczki na których bedą lampkia kolor sciany bedzie jasno fioletowy .trzeci pokuj bedzie mojego dziecka (jezeli chcesz go miec ) koloru rozowego z łózkiem po prawej stonie i z szafką przy łóżku niedaleko łóżka bedzie biurko z komputerem .kuchnia bedzie miała naj nowsze wyposaażenie mini barek i do tego lodówka i kuchenka indukcyjna .łazienka z wanną i umywalką i szafeczka nad umywalką z lustrem . tak sobie wyobrazam moj dom w przyszłósci .
5 1 5
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T17:36:51+01:00
Mój wyjątkowy dom
Dom, w którym chciałabym mieszkać w przyszłości byłby fantastyczny i wspniały.
Miałby ogromne okna oraz wielkę dębowe drzwi wejściowe. Posiadałby on dwa tarasy: jeden z przepięknym widokiem na morze a drugi na las. Chętnie spędzałabym czas w ogrodzie, w którym byłaby rozmaita roślinność. Moja sypialnia posiadałaby ogromne uszko oraz wiele kwiatów i toaletkę. Mój wymarzony dom znajdowałby się zdala od cywilizacji. Czułabym się w nim dobrze, ponieważ po pierwsze nie czułabym codziennej gwary, samochodów oraz przepychu ludzi. Po drugie miałabym miejsce tylko dla siebie. A po trzecie w każdym momencie mogłabym pójść na plażę lub do lasu. Po prostu byłoby tam cudownie.

:] (ach, wena mnie dopadła xd)
12 4 12