Hej wszystkim;)
Proszę o rozwiązanie zadania daję naj...
Jest to super ważna sprawa. Potrzebny jest mi referat tak aby zawierał dwie strony A4. Będę drukował to więc trzeba dużo pisać tak aby weszło na dwie całe strony. Jeśli rozwiązanie nie będzie zawierało treści na dwie strony zgłaszam błędne rozwiązanie.
Proszę o skupienie w tym rozwiązaniu zadania ponieważ będę czytał to rodzicom w szkole na zebraniu. (za przeszkadzanie na lekcji) Oto właśnie ten temat. Referat ma zawierać jak mamy, (czyli uczniowie) zachowywać się na lekcji. (Następnie co nam można na lekcji a czego nie i obowiązki jakie mamy na lekcji- w skrócie ) Ten referat niech zawiera wstęp rozwinięcie i zakończenie. Właśnie zakończenie, tu trzeba się rozwinąć, czyli ma zawierać nasze przeprosiny, refleksje i jakie wnioski z tego wyniosłem. (Bo podpisuje kontrakt że już nie będę przeszkadzał na lekcji, w ogóle przechlap) Jednym zdaniem nauczyciele są oburzeni naszym zachowaniem podczas lekcji, twierdzą że nie damy im lekcji prowadzić i dlatego zrobili zebranie z rodzicami i ja mam czytać ten referat przy rodzicach. Żeby to ładnie wyglądało ten referat niech zawiera pokorę moją, szacunek do nauczycieli i obietnicę że się poprawie.

Proszę o zrobieniu tego referatu dam dużo punktów;)
I czy by się dało zrobić najpóźniej do jutra.
Nie przysyłajcie odpowiedzi krótkich, bez sensu nie blokujcie innym rozwiązania, będę zgłaszał spam. Piszcie prywatne wiadomości na wszelki wypadek.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T23:46:06+01:00
Witam serdecznie wszystkich rodzicow i nauczycieli, zebralismy sie dzis w tym dniu i w tej oto sali by okazac skruche , ja ( imie i nazwisko ) uczen szkoły (nazwa i nr szkoły) klasy 5a przemawiam dzis w imieniu wszystkich winnych uczniów. Drodzy rodzice oraz nauczyciele , chce przyznac sie w imieniu klasy do czynuow strasznych i wstydliwych .my młodzi ludzie zapedzilismy sie i zapomnielismy o tym kim jestesmy i gdzie jestesmy bedac w szkole. zapomnielismy o obowiazkach które na nas spoczywaja jako na mlodych ludziach oraz uczniach tej szkoły , zapomnielismy o naszej kulturze i wychowaniu , kochani rodzice z przykroscia stwierdzam ze mozecie sie nazas wstydzic zawiedlismy wasze zaufanie , zapomnielimy czego nas uczyliscie i jak wychowywali.

Ucznia obowiazkiem jest szacunkiem darzyc grono pedagogiczne , naszym tez obowiazkiem jest szanowac szkole , bosz to skarbnica widzy jest sanktuarium dla umysłu który wiedzy pragnie , wiedza zas niezbedna jest nam do godnego zycia jak i naszego tak i naszych rodzin . Zgroza zapomnielismy o tym słaboscia uleglismy i głupawym zachowania raniac nauczycieli i nie swiadomie siebie samych . jaki to wstyd i chanba by tak nauke zlekcewazyc ( jesli bedzie tam twoja mama albo tata to morzesz w ty miejscu wtracic tak < spojz na matke i powiedz z zalem w głosie mamo tak bardzo cie zawiodłem wybacz mi prosze wiem ze nie tego mnie uczyłas> wyraz skruche ) przeciez to nauka daje nam przyszłosc i otwiera nam wiele drug zycia . Na lekcji powina brzmiec echem cisza gdy pracujemy by sobie nie przeszkadzac , w sposub ten okazujac sobie wzajemny szacunek jak miedzy kolegami tak i nauczycielą którzy tak wiele pracy i wysiłku wkładaja by nas wykształcic na madrych dobrych ludzi .
Obowiazkiem naszym jest pracowac efektywnie wspulni i samodzielnie zachowujac przy tym najwysza kulture osobista , nie wolnno nam przeszkadzać czy dokłuczac innym powinismy podtrzymywac ciepła wspolna atmosferę by kazdy dzien kazda godzina spedzona w szkole była przyjemna . od nas samych zalerzy czy bedziemy sie zle czuc w szkole czy z usmiechem na twarzy opuscimy jej mury.

Dzis (data godzina ) przed wszystkimi tu zebranymi che okazac pokore zdaje sobie sprawe z tego co zrobiłem oraz ztego ze zachowałem sie jak małoletni smarkacz a nie prawie dorosły człowiek którym staram sie byc , mugłbym sie bronic ze przeciez to nie tylko ja ze sa inni winni zwalic wine na kolegów , ale nie ,nie zrobie tego dzis zachowam sie jak dorosły meszczyzna i przyznaje sie do wszystkiego co jest mi zarzucane jest to moja winna bo przecierz mogłem przestac a swiadomie dalej przeszkadzłem i dokuczałem swojim zachowanie , chce tez powiedziec ze jest mi ogromnie wstyd z tego powodu , wiem ze niewiele zmieni to juz po fakcie ale (stan twarza do nauczycieli czy dyrekcji ) chciałem przeprosic grono pedagogiczne i dyrekcje za swoje naganne zachowanie (jesli bedzie tam stał nauczyciel którego tepiliscie na max to wrzuc tekst) i pana panie zenku od w-f ) najbardziej chciałem przeprosic , oraz was drodzy rodzice wszczegulnosci swoja matke za to ze siedzi tam i płonie ze wstydu Przepraszam..... przepraszam w imieniu całej klasy 5a niedzielmy tego na poszczegulne nazwiska zachowajm sie jak spartanie solidarnie . chcemy tesz naszym kochanym nauczyciela obiecac 100% poprawe w naszym zachowani wiem ze naprawde przesadzilimy lecz czy nie zasługujemy na ostatnia szanse ? bo sadze ze kazdy zasługuje by spróbowac naprawic swoje błedy , teraz wyciagamy konsekwencje swojego czynu i warto by było zastanowic sie nad tym co zrobilismy i czy warte to było tych wszystkich nerwów i stresu rodziców nauczycieli no i naszych bo znajdujemy sie teraz w tej dziecinie głupiej sytłacji ? Wniosek nasówa sie tylko jeden , jedna moze byc riposta nie , neibyło warte to tego wszystkiego . Przepraszam jeszcze raz wszystkich nauczycieli chce zeby kazdy nauczyciel wiedział ze szanuje i podziwam go za wytrwałosc sumienosc upór za wszystkie te cechy które sa niezbedne by wytrzymac z nami dziekue tez za wasza prace bo dzieki kazdemu z panstwó zrozumiałem co złego zrobiłem .
Dziekuje

tu z tego miejsca chce obiecac poprawe w imieniu swoim i kolegów oraz kolezanek na dowód tego by nie zucac słów na wiatr dzis przy wszystkich podpisze kontrakt który bedzie mnie zobowiazywał do przestrzegania danej dzis tu obietnicy, swiadom odpowiedzialnosci jaka na mnie spadnie podpisujac ów kontrak chce obiecac oficjalnie wszystkim iz wiecej nie powtózy sie taki incydent oraz biore za to odpowiedzialnosc .


Zapewniam ze jesli tak to rozegrasz to wygrałes sympatje wszystkich musisz wczuc sie w role moze niema tu 2 stron a4 ale jesli zaczniesz mowic długo i dugo to sie słuchacze znudza i przestana cie słuchac wiem cos o tym bo jiałem w kazdej szkoele podobne akcje :):):) sie było łobuzem :):):) przeczytaj to najlepiej kilka razy i wczuj sie w role pokaz ze załujesz przepros podejdz uscisni dłon kazdego z nauczycieli obecnych tam kup kwiaty i bedzie git nic ci nie zrobia:) zapewniam a jak nie to az sam sie tam wybiore:) POpraw sobie w wordzie błedy bo ja mam juz na dzis dosc mam nadzieje ze ci pomogłem :) Pozdro :)3 3 3