Odpowiedzi

2010-03-10T18:24:53+01:00
Gdyz ludzie w dzisiejszych czasach nie zwracaja uwagi , zbytniej uwagi na otaczaje nas srodowisko. zuzywaja surowce w rekordowym czasie nie patrzac na zagrozenia kiedy wynkaja z ich poczynania. Mówia że segreguja smiecie a czy tak naprawde jest./ własniewie jakies male jednostki napewno probuja chornic nasz swiat ale czy wszyscy to doecniaja odpowiedz brzi nie. W dawniejszych czasach ludzie zwracali uwage na bardziej istotniejsze rzeczy probowalay zapewnic nasteona poklenia dobre warunki zycia a my tymczasem niszczymy ich wysieek. napewno ktoregos dnia przejrzymy na oczy i moze zrobimy cos dla naszego zubozalego srodowiska ale czy wtedy nie bedzie zapozno.? jesli sie nie obudziy z tego koszamru kto wie co nas bedzie czkeac za 5 - 10 lat? Ludzie już tak odplyneli w luksusy coraz mniej ludi uzywa innych srodkow transpotu niz samochod jesli kazdyu jedzie tym samym samochedm to ile spalin i tego brudy wchalania srodkiwsko odowiedz btzmi za duzo jezdzac pociagem czy ayutobusem jezdzi wieksza ilosc osob co daja lepsze rezultaty i srodkiwsiko na tym nie ucierpia tak bardzo jak na jezdzie kazdego czlowieka osobno samochedm. mam nadzieje ze kiedys ludzie przejrza na oczy i zrpuzmieja ze sordkoiwsi to nie tlyko to co nasz otacza tylko ze to jest nasze zycie , tak jakby 2 zycie ktore zanieczyzczamy i nie mamy z tego zelonego pojecia./
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-10T18:35:00+01:00
W dzisiejszym świecie, nie dzieje się dobrze. Współcześnie coraz mniej ludzi dba o ład i porządek wokół siebie. Nikt nie zwraca już uwagi na takie rzeczy.
To jest bardzo poważny problem. Mówi się, że współczesny świat może zaginąć od zanieczyszczeń i śmieci i niestety to jest tak bolesna prawda. Dzieci traktują jako zabawę rozrzucanie śmieci. Jest to dla nich zabawne, gdy zaśmiecą papierkami otoczenie Wydaje się to tylko zwykłą zabawą i że jeden papierek nic nie zdziała, lecz sam fakt, że naszą piękną ziemię zanieczyszcza się? Temu wszystkiemu nie są winne tylko i wyłącznie dzieci. Wiele także i dorosłych postępuje źle. Ludzie bardzo często wywożą śmieci do lasów po kryjomu. Nasz świat staje się coraz bardziej zanieczyszczone. Bardzo ciężko spotkać dziś czystą miejscowość. Zazwyczaj po rowach sypie się od odpadów, zanieczyszczeń i śmieci. Lasy (które powinny być odpoczynkiem od nieczystości) są przepełnione. To straszne, co się dzieje. Ciężko pojąć, jak ludzie są nieczuli na miłość do naszej natury, naszej ziemi, naszego świata. Przecież jeśli będziemy tak postępować, niebawem wszystko zginie przez zanieczyszczanie środowiska. To nie są wcale błachostki- ludzie powinni przejrzeć na oczy. Nie widzą, co się dzieje. Zataczamy się w coraz większym zagłębiu zanieczyszczeń. Przy takim postępowaniu obywateli świata, nasza ziemia długo nie pożyje.
Uważam, że to potworne, co się dzieje. Musimy zacząć coś z tym robić. Każdy z nas może stać się obrońcą naszej ziemi. W pojedynkę nic nie zdziałamy, lecz razem, damu rady. Ratujmy naszą ziemię!
2 4 2