Odpowiedzi

2010-03-10T19:06:50+01:00
Kiedy Zenek i Ula dorośli Zenek był starszy i odważny. Przyjechał do Uli , żeby ją odnaleść. Kochał ją i nie mógł o niej zapomnieć.
Zenek przyjechał do wsi Olsztyny , zaczął szukać Uli jak tylko mógł. Niestety dowiedział się od ojca Uli, że wyjechała do Warszawy na studia , dowiedział się także , że to już ostatni miesiąc do powrotu Uli ucieszył się na tą wiadomość.
Po tej wiadomości Zenek wrócił na miesiąc do domu.
Po miesiącu Zenek zobaczył Ulę , była piękna . Zenek oszalał na jej punkcie . Byli już dorośli. Ula też nie mogła zapomnieć o ''obcym'' nie miała bliskiej osoby. Zenek zaczął coraz częscie przyjeżdżać do Olszyn . Po kilku miesiącach oświadczył się Uli. Ula się zgodziła
Po kilkunastu latach zestarzyli się razem. Byli bardzo szczęśliwi chodź starzy. Umarł ojciec Uli . Ula miała żałobę, była bardzo smutna . Brak ojca na którym miała oparcie teraz to oparcie ma na Zenku.
13 2 13
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T19:08:25+01:00
To możesz wymyślić .

Ja proponuję:

Ula i Zenek pisali do siebie listy przez 2 lata. Zenek zaprosił Ulę do domu swego wuja na letnie ferie. Ula przyjęła zaproszenie. Gdy Ula przyjechała do Zenka , dużo rozmawiali. Dziewczyna bardzo stęskniła się za Zenkiem , a Zenek za nią. Mieli dużo do omówienia czego nie da się opisać w liście. Ula spędziła u Zenka 2 dni. Po dwóch dniach musiała wracać do domu. Zenek przeprowadził się z wujem Antonim do innego miasta. Zenek podczas przeprowadzki zgubił adres Uli i nie mógł do niej napisać. Ula też nie pisała do Zenka, bo nie wiedziała gdzie mieszka. Po 6 latach przypadkowo spotkali się na mieście. W Gdańsku nad morzem. Jak się spotkali znów dużo rozmawiali. Okazało się, że mieszkają w tym samym hotelu. Zenek był bogatym biznesmenem. Niestety samotny. Drugiego dnia Zenek zaprosił Ulę na randkę. Wieczorem na spacer nad brzegiem morza. Kupił pierścionek i chciał oświadczyć się Uli. Gdy tak spacerowali sukienka Uli powiewała z boku na bok. Raptownie zatrzymali się. Zenek uklękł i wręczył Uli pierścionek. Jako oświadczyny. Ula bez wahania powiedziała "Tak, zgadzam się". Po miesiącu wzięli ślub. Ula była w ciąży. Urodziła syna. Wzraz z Zenkiem nazwali go Wojtek. Stworzyli pełną ciepła i miłości rodzinę.I żyli długo i szczęśliwie.

Jeśli Ci się podoba to proszę o najlepsza odpowiedź . Buziaczki pozdrawiam. ;**
28 4 28