Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T19:21:28+01:00
Mój kotek Puszek
( Akapit ) Mojego kotka dostałam od mamy na urodziny , gdyż nie mogła się zdecydować co mi kupić , nazwałam go Puszek .
( Akapit ) Pupilek ma duże , niebieskie oczy . Na początku na jego szyi widniała czerwona kokarda , ale potem zdjęłam mu ją , ponieważ bardzo przeszkadzała . Na nosku ma czarną plamkę , a to dziwne , dlatego że jest cały biały . Jego łapki są bardzo malutkie , ale za to śliczne .
( Akapit - nie trzeba , ale można ) Puszek najczęściej siedzi w swoim kąciku , gdzie jest miseczka z jedzeniem i piciem oraz cieplutki kocyk , na którym śpi . Jest strasznym leniuchem , tylko by jadł . Gdy akurat ja jestem zajęta , on chcę się bawić i mi przeszkadza , zabierają go wtedy rodzice do innego pokoju , a tam ma wełnę i może się z nią bawić .
( Akapit ) Bardzo kocham mojego kotka , nie wyobrażam sobie bez niego życia , to najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek dostałam .

Proszę : - **
2 3 2
2010-03-10T19:21:39+01:00
Mój zaprzyjaźniony pies wabi się Burek. Ma on czarną sierść z białymi łatkami. Zawsze przybiega na zawołanie. Bardzo lubi jeść smakołyki . Nie lubi jak go się ciąga za ogon, wtedy może stać się niebezpieczny. Przychodzi zawsze na moje podwórko i stara się go pilnować. Może w przyszłości go zaadoptuję ?
1 5 1