Odpowiedzi

2010-03-10T22:21:50+01:00
Kilka słówek było źle wstawionych

test osobowości

Wybierz np. twój ulubiony kolor. Ludzie mówią że kolor czerwony lub żółty oznaczają ze jesteś osobą pewną siebie, brązowy lub szary ze jesteś nieśmiały a niebieski lub zielony że jesteś przyjacielski. Ale ulubione kolory Halle Berry to brązowy, pomarańczowy - oznacza to ze jest pewna siebie, nieśmiala i przyjacielska! Natomiast ulubionymi kolorami Beyonce są różowy, srebrny i złoty - co to mowi o jej osobowości?

Innym popularnym pytaniem w testach osobowości jest o ulubioną porę dnia(day nie afternoon). Ale jakiego dnia? Od poniedzialku do piątku moim ulubionym czasem jest popołudnie (afternoon nie fun) gdy szkoła się skończy. Ale w weekend (nie day) moim ulubionym czasem jest gdy widzą się z moimi przyjaciółmi. Lecz ludzie mówią że gdy lubisz popoludnia znaczy to że jesteś przyjacielski!

Ale jak często noszę te same ubrania(clothes nie weekend) w kolejnych dniach? Kiedy chodzę do szkoły odpowiedzią jest 'każdego dnia' bo nosimy mundurki szkolne. Ale w weekendy(nie saturday) nigdy nie noszę takich samych ubrań. Więc czy moja szkolna osobowośc jest odmienna od mojej weekendowej osobowości?

Nie, testy osobowości są zabawą(fun nie clothes) - ale rozwiąż je szybko i nie bierz ich na poważnie!