Odpowiedzi

2010-03-11T13:39:28+01:00
To tak:
Test osobowości
Test osobowości powie ci jaki jestes i jak sie dzisiaj czujesz. Ale ten test może sie mylić.
Weź ulubione kolory na przykład. Gdy ludzie powiedza ze to czerwony lub żółty to znaczy że jesteś pewny siebie, brązowy albo szary znaczą że jesteś nieśmiała i niebieski albo zielony znaczą że jesteś przyjacielska. Ale ulubione kolory Halle Berry to brazowy niebieski i pomarańczowy- które oznaczają że jest pewna siebie nieśmiała i przyjacielska ! I ulubione kolory Beyonce to różowy srebrnyi złoty- co one oznaczaja o jej osobowości ?
Innym populanym pytaniem w teście osobowości jest o twoim ulubionym czasie po południu. Ale którego dnia ? Od poniedziałku do piątku, moim ulubionym momentem jest zabawa kiedy nie ma szkoły. Ale w dniu- moim ulubionym momentem jest wieczór kiedy widze moich przyjaciół. Ale ludzie mówią że te upodobania po południu znaczą że jesteś przyjacielski !
I jak często noszę nosze to samo w weekend to i następnego dnia ? Kiedy idę do szkoły odpowiedź brzmi "każdego dnia" ponieważ mamy szkolne mundurki. Ale od soboty nigdy nie noszę tych samych ubrań. Więc to jest moja osobowość szkolna inna od mojej weekendowej.
Nie osobowościowy test ubrań- ale rób go szybo i nie traktuj go poważnie !
1 5 1