Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T11:47:31+01:00
To było niesamowite przeżycie kiedy to zobaczyłam! W pierwszej chwili nie mogłam w to uwierzyć, ale to działo się na prawdę! Do naszej szkoły przyjechał Łukasz Podolski. Ten sam, którego plakaty wiszą nad moim biurkiem w pokoju, ten sam, którego zawsze chciałam zobaczyć, ten sam-mój ulubiony piłkarz. Z moją najlepszą przyjaciółką Adą przez 10 minut nie mogłyśmy uwierzyć że go widzimy. Pani dyrektor uprzedzała nas dzień wcześniej że przyjedzie do naszej szkoły gość specjalny, ale nikt z nas nie sądził że to będzie Łukasz!
Wszyscy usiedli na miejsca na sali, bo tam cała szkoła zgromadziła się, aby wysłuchać wywiadu, który przeprowadziła Kasia z kółka dziennikarskiego i Pani od języka niemieckiego oraz polskiego.
Piłkarz, odpowiadał na pytania zadawane przez Kasię, Łukasz Podolski jest polakiem ale mieszka w Niemczech i język polski zna średnio, dlatego gdy czegoś nie umiał powiedzieć po polsku, mówił po niemiecku, a Pani od tego przedmiotu tłumaczyła wszystkim co On powiedział.
Po serii pytań zadawanych przez Panie nauczycielki i Kasię, przyszła pora że pytania mogliśmy zadawać My czyli uczniowie.
Wszyscy z chęcią pytali o to czego o Nim nie wiedzieli, po pewnym czasie, piłkarz dał pokaz swoich umiejętność. Popisy z piłką na wszystkich zrobiły wrażenie. Mogliśmy robić zdjęcia Łukaszowi.
Nareszcie przyszedł czas na autografy! Ja i Ada także dostałyśmy! Piłkarz podpisał mi się na swoim zdjęciu, ponieważ zawsze noszę jego zdjęcie w plecaku. Mam także autograf na innej kartce oraz na ręce. Na ręce podpisał się piłkarz markerem, ale i on zmył się po dwóch dniach.
Bardzo się cieszę z wizyty tego znanego piłkarza, i nigdy jej nie zapomnę!
6 4 6