Odpowiedzi

2010-03-10T20:32:03+01:00
Olsztyn, 10.03.2010.


Droga Aniu!
Przepraszam, że długo nie pisałąm do Ciebie. Jak wiesz, mam teraz straszne urwanie głowy. Dodatkowo przybył mi nowy obowiązek- na urodziny dostałam wymarzonego psa.
Jest to york. Wygląda strasznie zabawinie. Ma krótką czarną nastroszoną sierść, ciemne oczka i uroczy, zimny nosek. To jeszcze młodzieniaszek- zaledwie 3-miesięczny szczeniak. Dlatego jest jeszcze malutki i wygląda jak kulka.
Jak to na szczeniaka przystało niezły z niego rozrabiaka. Kocha niszczyć wszystko co napotka na swojej drodze- szczególnie buty. Wciaż szczeka na owady, ptaki i koty. Wciaż tylko biegałby za piłką. Po takich ciężkich dniach uwielbia długo spać. Jest wtedy taki uroczy.
Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie w wakacje i poznasz mojego nowego pupilka. Czekam także z niecierpliwościa na opowiedzieć, co u ciebie słychać.
Pozdrawiam
Asia
15 3 15
2010-03-10T20:40:05+01:00
cześć aniu!
co tam u ciebie słychać bo u mnie dobrze.Nad morzem jest super ,jest ciepło .A mój pies jest taki grzeczny a nie opowiadałam ci nim jest mały, futerko ma koloru biało czarny gdy płacze to piszczy raz myślał że listonosz to bandyta i zaczął go gryźdź ale była afera wszyscy się na nas patrzyli .pieskowi dałam na imię lalka bo to suczka i jest taka śliczna dlatego ją tak nazwałam .strasznie jest malutka jak moja torebka .na szyi ma różową kokardę która daje jej wygląd i przypomina dziewczyne .łapki ma jak dwie małe zakrędki od pivcica .podoba mi się bardzo mam nadzieję że go poznasz

twoja kochana amanda
8 2 8
2010-03-10T20:40:21+01:00
Droga Koleżanko! miasto,data
Bardzo tęsknię za Tobą.TYLE SIĘ U MNIE DZIAŁO W OSTATNIM TYGODNIU.RODZICE KUPILI MI ŚLICZNEGO YORKA NAZYWA SIĘ ... .
MOJA PRZYJACIÓŁKA JEST MALUTKA,WAŻY OKOŁO 2KG.ZWRACA UWAGĘ SWOIM UMASZCZENIEM,MA STALOWO-SZARE WŁOSY I KSZTAŁTNĄ GŁÓWKĘ ORAZ ZABAWNY PYSZCZEK.JEJ ŁAPKI SĄ ZGRABNE I ZAKOŃCZONE CZARNYMI,OSTRYMI PAZURKAMI.NIGDY NIE MIAŁA OBCINANEGO OGONKA ,DLATEGO JEST DŁUGI I PUSZYSTY.WYRÓŻNIA SIĘ SWOIMI PIWNYMI OCZKAMI JAK MAŁE PEREŁKI ZAWSZE ZABAWNE I PSOTNE.USZY SĄ STOJĄCE I SPICZASTE,A W ŚRODKU RÓŻOWE.GDY WRACAM ZE SZKOŁY ,... JUŻ NA MNIE CZEKA,MERDA OGONEM I PROSI ,ABY Z NIĄ WYJŚĆ NA DWÓR. ... JEST BARDZO ŻYWA ,MOGŁABY CAŁYMI DNIAMI BAWIĆ SIĘ ZE MNĄ.NAJLEPIEJ LUBI ,GDY RZUCAM JEJ ŻÓŁTĄ PIŁECZKĘ.nIGDY NIE ZAMIENIŁABYM SWOJEJ ... NA INNEGO PIESKA,BO JESTEM DO NIEJ PRZYWIĄZANA I BARDZO JĄ KOCHAM.
Mam nadzieję ,że niedługo się spotkamy (dopisz coś od siebie)

Pozdrawiam
swoje imie
MAM NADZIEJĘ ,ŻE POMOGŁAM I LICZĘ NA NAJLEPSZĄ ODPOWIEDŹ:)
13 3 13