Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T21:44:33+01:00
[=akapit jakby coś xD[ Mój plecak jest wspaniały. Jest koloru ........... i widnieje na nim napis/obrazek/wzorek .................... . W sumie ma .............. kieszeni, przez co łatwiej jest utrzymać w nim porządek.
[Bardzo lubię mój plecak, ponieważ zawsze mieszczą się do niego wszystkie rzeczy i mogę mieć zawsze wszystko ze sobą, czy to w szkole czy to na wycieczce.
[Uwielbiam chodzić w tym plecaku. Jest jedyny i niepowtarzalny, bo nikt nie ma takiego samego, ewentualnie podobny. Wszyscy mi go zazdroszczą.


Może byc?? Nie musisz słowo w słowo przepisywać, wybierz najciekawsze według Ciebie rzeczy :) Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam ;]
54 4 54
Ta odpowiedż jest dobra
mega odpowiedż dzięki za pomoc
Dostałeś od mojej pani 2 :D
2010-03-10T21:45:21+01:00
Mój plecak jest niewielki , ale wystarczający na moje potrzeby do szkoły , między innymi : książki , kanapki . Jest czarny i na samym dole ma dwa żółte poziome paski . Po lewej stronie znajduje się zapina kieszonka . Tam nieraz jak dostajemy w szkole mleko to je tam wkładam . Oprócz tego mój plecak posiada dwie duże kieszonki , gdzie w jednej znajdują się moje książki , a w drugiej zeszyty oraz piórnik . Jest jeszcze jedna duża kieszonka , gdzie chowam moje drugie śniadanie oraz różne jedzenie i picie do szkoły .
34 4 34