Przetłumacz!!!
"Shrek" is a computer-animated American movie. It was directed by Andrew Adamson and dubbed by Cameron Diaz, Mike Meyers, Eddie Murphy. The movie says about amazing friendship between a large, green and grumpy ogre and a stupid but loveable donkey. They fight a lot but they are always there to help each other. In the meantime they meet a princess Fiona who turns to be an ogress. She and Shrek fall in love. In the end they all live happily ever after. There are - as far as I know - two sequels of the movie: "Shrek 2" and "Shrek 3".dziekuje;}

2

Odpowiedzi

2010-03-10T22:05:56+01:00
Shrek - to komputerowo animowany film Amerykański. Jest reżyserowany przez Andrew Adamsona, a głosy podkładali Cameron Diaz, Mike Myers, Eddie Murphy.Film opowiada o niesamowitej przyjaźni między zielonym i zrzędliwym ogrem i głupim, ale kochanym osłem. Dużo walczą, ale zawsze są przy sobie, by pomóc sobie nawzajem. W międzyczasie spotykają księżniczkę Fionę która okazuje się być ogrzycą. Ona i Shrek zakochują się w sobie. W końcu żyją długo i szczęśliwie. Z tego co wiem sequele tego filmu to Shrek 2 i Shrek 3.
2010-03-10T22:09:43+01:00
Shrek" jest komputerowo-animowanym Amerykańskim filmem. To zostało wyreżyserowane przez Andrew Adamson, a podkładali głos : Cameron Diaz, Mike Meyers, Eddie Murphy. Film mówi o zadziwiającej przyjaźni między dużym, zielonym i w złym humorze olbrzymem i głupim ale miłym osłem. Oni bardzo ze sobą walczą, ale zawsze robią to by sobie pomóc. Tymczasem spotykają księżniczkę Fionę, która zmienia się w ogra .Ona i Shrek zakochują się w sobie.W końcu wszyscy żyją szczęśliwie . Są - o ile I wiem - dwa ciągi dalsze filmu: "Shrek 2" i "Shrek 3".
1 2 1