Witam. Mam bardzo ważne zadanie!. Mam do napisania list.
Jest to list formalny i tak... Napisz do redakcji biura podróży w celu uzyskania informacji na temat wyjazdu wakacyjnego. 1. Podaj miejsce i termin wycieczki 2. Co Cię interesuje. 3.Cenę wycieczki. 4. Warunki zakwaterowania i wyżywienie. 5.Zapytaj co warto zwiedzić w tym mmiejscu. Poproś o szybką odpowiedź.

Naprawdę bardzo mi zależy na rozwiązaniu tego zadania! Nagradzam najlepsze zadanie:)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-11T13:44:40+01:00
Dzień dobry!

Piszę do was szanowni państwo biura podróży aby uzyskać kilka istotnych informacji na temat wyjazdu wakacyjnego który planujemy wraz z chłopakiem.
Interesuje nas w szczególności Chorwacja, okolice wyspy Kyrk, najlepiej na 10 dni od 14 - 24 sierpnia. Zawsze chcieliśmy z chłopakiem pojechać nad Adriatyk aby tam popływać na skuterach wodnych, ponurkować, polatać na paralotni i poskakać na bunjie. Jeżeli jest taka możliwość to chcielibyśmy wiedzieć ile tak przyjemność kosztuje, i jakie są w tej cenie możliwości zakwaterowania i wyżywienia na okres naszego pobytu?
Ponadto prosimy o szczegółowe informacje co można zwiedzić w tej okolicy w odległości do 100 km.?

Serdecznie dziękuję za przeczytanie i proszę o jak najszybszą i najbardziej szczegółową odpowiedż.

Z poważaniem (imię i nazwisko).

I am writing to you, ladies and gentlemen travel agent to get some important information about the trip that we are planning a holiday with her boyfriend.
We are interested in particular in Croatia, around the island kyrka, preferably for 10 days from 14 - 24 August. I always wanted a boy to go to the Adriatic to swim there on the jet, scuba diving, paragliding and patch the jump at Bunji. If there is such a possibility, we would like to know how much pleasure as costs, and what are the costs of accommodation and meals for our stay?
Also, please detail what you can visit in this area up to 100 km.?

Thank you for reading and please as soon as possible and the most detailed answer.

Sincerely, (your name).