Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T14:42:38+01:00
Moim zdaniem moja mama jest najlepszą gospodynią domowa jaką znam.Gotuje wyśmienicie.Jej specjałem jest bigos po staropolsku.Lubi piec ciasta,wszystko mi w jej wykonaniu smakuje ale najbradziej smaczną potrawą ,którą przyrządza jest schab po mysliwsku.Moja domowa gospodyni zna wiele przepisów kucharskich.W jej ,,pracowni"panuje zawze ład i porządek.Po skończonej pracy zawsze czyści swoje ,,narzędzia"pracy i odpoczywa czytając ksiązke lub czasopismo.Odpoczywając zawsze popija zieloną herbate.
10 4 10
2010-03-11T14:46:56+01:00
Moja ciocia ma na imię Mariola ma 40 lat .Nie pracuje ponieważ musi zajmować się domem oraz opiekować się synkiem swojej córki.
Jest ona zwykłą kobietą , która gdy męszczyzna jest w pracy musi sprzątać , gotować itp.Myślę że to że cały czas siedzi w domu nie zmienia jej ponieważ nie rezygnuje ze wszystkich rozrywek. Zaprasza koleżanki do domu lub np. w weekend kiedy jest troche więcej czasu może wyjść na jakiś spacer lub do jakiegoś baru porozmawiać ze znajomymi.
Nie odnajduje ona dużo czasu wolnego, ale nie odcina się od rzeczywistości ponieważ lubi oglądać wiadomość w tv lub szperać po internecie.Myśle że jeżeli kobietę się docenia , że pracuje w domu czyli sprząda i gotuje to kobieta polubi to co robi:P
2 3 2