Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-11T17:19:50+01:00
Cześć Kasiu
Warszawa, dn. 25.06.2010r
Na wstępie mego listu chciałabym Cie serdecznie pozdrowić. Dawno się nie widziałyśmy. Dużo się ostatnio u mnie wydarzyło. A w ogóle co u Ciebie słychać ?Chciałabym Cię zachęcić do przeczytania książki "Szatan z siódmej klasy" . Autorem tej niezwykłej książki jest Kornel Makuszyński. Akcja powieści rozpoczyna się w 1937 r., w Warszawie i w Bejgole. Opowiada ona o o niezwykłych losach bohatera Adama Cisowskiego. Jest to siedemnastoletni chłopiec. Bardzo bystry, inteligentny. We wszystkim co robił, kierował się zasadami logiki. W szkole odszyfrował kto będzie pytany na następny dzień natomiast w domu kto zjadł jego lody. Jego nauczyciel profesor Gąsowski poprosił Adasia aby na wakacjach wyruszył razem z nim do jego rodzinnego domu, aby odgadnąć pewną zagadką . Resztę książki przeczytaj sama . Na prawdę jest bardzo ciekawa . To już chyba koniec mego listu. Serdecznie pozdrawiam i przesyłam całuski. Magda
31 3 31
2010-03-11T17:22:12+01:00
Nie wiem ile ma mieć około linijek, więc nie zgłaszj jako błędnej jeżeli będzie ich około 15!

Droga/i >>wybierasz imię<< (pamiętaj też o dacie!)
Dzisiaj piszę do ciebie, ponieważ czytałam ostatnio książkę pt. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego.
Chciałabym Cię zachęcić do jej przeczytania, gdyż mnie ona się bardzo spodobała. Nie jest ona jakoś specjalnie wyimaginowana, więc Tobie również >>Agnieszko, Ado, czy jakie tam chcesz imię<< się spodoba. Opowiada ona o zabawnym chłopcu, któremu na imię Adam. Ma on wiele przygód, ale wszystkie wiążą się z jednym wątkiem; rozwiązaniem zagadki o tajemniczych drzwiach... Oprócz głównego bohatera tj. "Szatana" występuje również Wandzia. Fiołkowe oczy zauroczyły Adasia, co również kręci się wokół zdarzeń z jego życia. Wiem, że lubisz dwa rodzaje książek; przygodowe i detektywistyczne. Chociaż powieść tę znajdziesz raczej w dziale przygodowym, to zawarte są w niej również wątki detektywistyczne.
Myślę, że spodoba Ci się ta książka, dlatego też napisałam o niej do Ciebie. A ty co ostatnio ciekawego czytałaś? Odpowiedz jak najszybciej!
Kochająca Craazyidi0t00!
5 2 5