Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-14T15:33:52+01:00
(twoje miasto ii data)
Droga Gosiu!
Piszę do ciebie ten list, ponieważ chciałam Ci opowiedzieć o urządzanym w mojej miejscowości obrzędach Święta Czekolady.
Na samym początku imprezy zaczął śpiewać 'Czekoladoy Śpiewak', dzięki, któremu wszyscy się rozluźnili. Tuż po nim był piękny i równie wesoły spektakl pt.:"Poszukiwacze zaginionej Czekolady". Gdy zakończył się spektakl, rozpoczęły się konkursy. Tak upragnione przez wszystkich. Zajęłam II miejsce w konkursie: "Jaka to CZEKOLADA?". Nie dane było mi wygrać niestety w zabawie 'Poszukiwacze Czekoladek'. Gdy wszyscy trochę zmęczeni zabawami i przeróżnymi konkursami odpoczywaliśmy siedząc na trawie nastąpił poczęstunek. Och, ileż tam było rodzajów czekolady. Mleczne, z nadzieniem, białe. Długo by wymieniać. Gdy wieczorem zabłysły na niebie różnokolorowe, piękne i efektowne fajerwerki, Ci, którzy zostali dłużej zasiedli przy ognisku pijąc gorącą czekoladę. Świeto było wspaniałe. Niezapomniane przezycie.
Mam nadzieję, że u Ciebie w miejscowości odbędzie się chocby podobne święto do naszego i, że będziesz sie bawić równie dobrze, jak ja.
Pozdrawiam Gorąco
(twój podpis)


Miałam to samo na sprawdzianie szóstoklasisty ;**
1 5 1