Prosze o przetłumaczenie tego tekstu na język polski :

1.Das ist Claudia und das sind ihre Tiere. Ihr hund ist gehorsam und treu. Ihre Katze ist schwarz und weiB. Sie ist sehr launisch. Ihre Tiere spielen gern zusammen.
2.Das ist Martin und das sind seine Tiere. Seine hamster heiBen Nicki und Koko sein Meerschweinchen heiBt Toxi und sein Papagai heiBt Kiki. Die Hamster sind leise und scheu und der papugai ist sehr laut.
3.Das ist Jochen und das sind seine Fishe. Seine Fische sind bunt und klein. Sie schwimmen im Aquarium. Seine Katze Minka mag die Fische besonders gern ...
4.Das ist Carola und ihr Kaninchen. Das Kaninchen ist groB aber niedlich. Es heiBt Fifi.

plis o odpowiedzi i pomoc z góry dzięki daje naj ;*

2

Odpowiedzi

2010-03-11T15:26:24+01:00
1. To jest Claudia i to są jej zwierzęta. Jej pies jest posłuszny i wierny. Jej kot jest czarny i biały. Są humorzaści. Jej zwierzęta lubią być razem.

2. To jest Martin i jego zwierzęta. Jego chomiki nazywają się Nicki i Koko, jego świnka morska nazywa się Toxi, a jego papuga nazywa się Kiki. Chomiki są ciche i nieśmiałe a jego papuga jest bardzo głośna.

3. To jest Jochen i jego rybki. Jego rybki są kolorowe i małe. Pływają w akwarium. Jego kot Minka szczególnie lubi rybki.

4. To jest Carola i jej królik. Ten królik jest duży i śliczny. Nazywa się Fifi.

Mam nadzieję, że pomogłam :)
2010-03-11T15:30:04+01:00
1. To jest Klaudia i to są jej zwierzęta . Jej pies jest posłuszny i wierny. Jej kot jest czarny i biały. Ona jest bardzo kapryśna. Jej zwierzęta grają chętnie razem.
2. To jest Marcin i to są jego zwierzęta . Jego chomiki nazywają się Nicki i Koko jego świnkę morską nazwał Toxi i jego papugę nazwał Kiki. Chomiki są ciche i bojaźliwe i jego papuga jest bardzo głośna.
3. To jest Jochen i to są jego rybki. Jego ryby są kolorowe i małe. One pływają w akwarium. Jego kot Minka lubi ryby szczególnie chętnie ...
4. To jest Carola i jej królik. Królik jest duży ładniutki. Nazywa się Fifi.