Na kartce A4 minimum 2 strony. Napisz opowiadanie z dialogami na wybrany temat:
1. Na tropie zagadki.
2. To była prawdziwa radość.
Wzbogać je elementami opisu,np. postaci, przedmiotu, krajobrazu, sytuacji.
----------------------------------------------------------
Proszę was o porządną pracę, gdyż bardzo mi zależy. daję dużo punktów i liczę na bardzo dobre odpowiedzi. I ostrzegam nie pisać głupot bo od razu spam!! Znam już te stronki internetowe z tymi tematami, więc nie radzę kopiować ich! :/. Liczę, że mi pomożecie! :))) A i jeszcze praca żeby nie była napisana z przeważeniami dialogów, ma być mniej dialogów! ;PP To jest zadanie na jutro, daję DUŻO pkt i nie kopiować z neta!!!!! ;/ ;)))

;]

Pozdrawiam.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T15:53:12+01:00
Pewnego bardzo ciepłego dnia postanowiłam że wybiore się do parku. Gdy dotarłam na miejsce zobaczyłam mojego dwnego kolege Mariusza .
- Mariusz jak dawno cię nie widziałam od kiedy się wyprowadziłeś!
-Znamy się ? Spytał.
A mnie nagle olśniło to nie był mój dawny kolega to jakiś inny chłopak! Jak ja tego nie spostrzegłam ? Myślałam .
-Pszepraszam pomyliło mi się .Wyjąkałam.
-Nie szkodzi skoro nie jestem tym chłopakiem którego miałaś na myśli to pewnie nie dasz się zaprosić na lody?
Nagle pomyślałam że to całkiem dobry pomysł. Od kiedy pokłóciłam się z Anią moją najlepszą przyjaciółką byłam dość przegnębiona.
-Dobrze ! odparłam. I tak poszliśmy na wspaniałe czekoladowe lody. Dowiedziałam się od Bartka bo tak miał na imię że mieszka niedaleko mnie i dopiero się wprowadził . I będzie chodził do tej samej szkoły.
-Opwoiedz mi o swoim życiu .Poprosiłam.
- No więc nie jest wcale kolorowe ... Mieszkam z mamą i dwoma siostrami musieliśmy sprzedać mieszkanie bo, mój tato zmarł , jest ciężko ale dajemy rade.
-Moje życie nie ma porównania do twojego... I moje problemy też,myślałam że to okropne że pokłuciłam się z Anią a terz to sama nie wiem !
I tak dowiedziałam się od Bartka o jego żeciu problemach przyjaciołach i o problemach. Zwyczajnie rozmawialismy cały dzień .
Po tym dniu staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi. Teraz nie przyjemuje się że nie ma Ani mojej byłej koleżanki. Teraz zrozumiałam że przyjaciele sobie pomagają . Ciesze się że poznałam Bartka bo to mój wymarzony przyjaciel zawsze moge na niego liczyć.
To byłą przwdziwa radość że się spotkaliśmy !!!